Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

A to fajnie.... bo właśnie mi sięskończyło patchować  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

no nic, pogram w live, może za tydzień ;)


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Każda nawet najmniejsza zmiana w kliencie gry wymaga nadpisania nowych plików. Kończy się na tym że launcher pomija nie zmodyfikowane pliki nowej wersji, a ściąga tylko te które uległy jakimś zmianą ale czasowo i tak kończy się na tym jakbyś ściągał całe 33gb od nowa.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, bo ktoś wspominał, że ściągają się tylko nowe rzeczy. Chyba, że wrzucane są jakieś ciekawe dodatki o których się wkrótce dowiemy.


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Dokładnie, pewnie Teller i reszta ferajny już grzebie w nowym kliencie, czy nie ma tam przypadkiem nowych modeli statków itp.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Pociesze Cię, ja dopiero pod koniec listopada ;-)

No, ale wracając do tematu, mogli by wreszcie zrobić ten launcher/downloader jak trzeba. Nawet jeśli mialby się zmienic któryś z tych cięższych plikow, to tylko jeden plik a nie cale 30+ GB... Przy moim łączu to jest 5h pobierania. 


59973c1720a50_Gotowa(poobrbce).png.e3324d3f0cf88a107e142b90ab2a93b0.png

||CASE: TT CORE X9 || MOBO: ASUS X99-A II || CPU: I7-6800k@4.2GHz || GPU: EVGA 3080FTW3 ULTRA || RAM: G.SKILL TRIDENT Z 64GB@3000MHz||
||SSD: SAMSUNG EVO-850 500GB, NVME CORSAIR MP600 1TB || HDD: 2X TOSHIBA 2TB || PSU: EVGA SUPERNOVA 1000W P2 || LCS: 2xHWL BLACK ICE SR2 480 & LAING D5||

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po trzeciej próbie wyjścia do miasta dałem sobie spokój, serwer jest zapchany  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Przy okazji odkryłem dziwne mielenie dysku - kość pamięci padła :(


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem bug bugiem pogania. Najwidoczniej osobom które maja Retka modułowego dano możliwość wstawienia do hangaru standardowego retka. Niestety łatwo jest tam się zaklinować na amen przy zajmowaniu wieżyczek. 

Greycat już nie żyje własnym życiem ale przy wejściu do gry za każdym razem ma inną wysokość. Poza tym gdy podjadę nim i wejdę do Retaliatora po wyjściu znika i nigdzie w hangarze go niema  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> w dodatku pomimo załadowaniu mu innego koloru niż biały nie zostaje to zapisane i każdy powrót do hangaru powoduje reset kolorków. Sam panel modyfikacji działa z dużym opóźnieniem a jego ustawienia nie są zapamiętywane. Podobnie ma się sytuacja z ustawieniami sterowania ustawień własnych gracza po wyjściu z gry dane są tracone. 

spadek wydajności gigantyczny na najwyższych ustawieniach. Ale wygląd jest obłędny (zresztą to alfa zatem na pewno będzie lepiej). Zasadniczo widzę więcej plusów niż minusów więc jest git. 

Trzeba tylko uważać na idiotów rozjeżdżających ludzi w socjalu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Klinujesz się bo to alfa, ba, nawet w becie będziesz się klinować i będą jeszcze jakieś bugi.

Co za problem sobie wykupić ubezpieczenie? Ponoć ma być tanie i niezbyt nadwyrężające budżet.

 

Najpierw trzeba się zagłębić w wiedzę już tu na forum zebraną, zamiast wypisywać bzdety jaka to ta alfa jest zła, pewnie w finalnej wersji będzie tak samo, a jedyne i słuszne ubezpieczenie to LTI.


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgudi luzik pisałem o statku który oficjalnie jest zaklasyfikowany jako "in production" albo w co najlepszym przypadku Hangar Ready. I tak jest postęp we wcześniejszej wersji można było wypaść przez podłogę do hangaru  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> 

Zatem skoro widać progres to w PU wszystko będzie działać bez bólu Zgudi  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie to tylko sam szkielet gry, dlatego osoby które maja często wysokie oczekiwania sie zniechęcają, jak faktycznie się przekonają jak to wygląda w rzeczywistości. Tak jest zawsze... ludzie zapisuja sie na alfa czy beta i potem maja problem, bo gra ma bugi :-)

Ja sie tam nie spiesze, mimo ze sam tryb ac wygląda bardzo przyzwoicie. Jak ktos jest naprawdę na fali, lepiej sobie poczytać, niż oczekiwać gwiazdki z nieba przy kazdym uaktualnieniu. Zresztą, musze sobie skombinowac pedaly, brakuje mi palców na klawiaturze i nie poruszam sie tak płynnie jak bym chciał :-\ 


59973c1720a50_Gotowa(poobrbce).png.e3324d3f0cf88a107e142b90ab2a93b0.png

||CASE: TT CORE X9 || MOBO: ASUS X99-A II || CPU: I7-6800k@4.2GHz || GPU: EVGA 3080FTW3 ULTRA || RAM: G.SKILL TRIDENT Z 64GB@3000MHz||
||SSD: SAMSUNG EVO-850 500GB, NVME CORSAIR MP600 1TB || HDD: 2X TOSHIBA 2TB || PSU: EVGA SUPERNOVA 1000W P2 || LCS: 2xHWL BLACK ICE SR2 480 & LAING D5||

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Ubezpieczenie ma być bardzo tanie, tak mówi CIG choć nikt w to nie wierzy. W sytuacji uszkodzenia statku chyba nie będzie grało tak dużej roli, bo w świecie SC istnieją drony naprawcze, a ubezpieczyciel płaci za statek tylko w przypadku jego utraty ( zniszczenia lub przejęcia przez piratów ), inne drobne koszty będzie trzeba pokrywać samemu ( kto wie może będą jakieś zwroty kosztów ).


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tommy nie wyobrażam sobie aby ubezpieczenie było drogie a zwłaszcza myśliwców. No chyba że ceny statków będą niskie do tego stopnia, że zarobienie na nie nie będzie to wielogodzinna pomnożona przez wielomiesięczną nasiadówkę zabawa. Tylko po to aby kupić Mustanga albo nieco lepszego Avengera. 


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

A ja sobie nie wyobrażam żeby było tanie bo w takim wypadku strata statku nie miałaby większego znaczenia co by było destrukcyjne dla samej "gry dla gry" oraz gospodarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Będzie tanie w porównaniu do kwestii zakupu nowego statku. Tak jak AutoCasco się kupuje do aut :-) 


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie tanie, ale musi w jakiś sposób być odczuwalne. Weźmy takie EVE online dla przykładu, jak ktoś wie co robi i poświęca trochę czasu grze, jest w stanie zarobić na ubezpieczenie i nie wrzucać do gry ani grosza realnej gotówki, gra jest praktycznie f2p dla takiej osoby. Podobnie będzie tutaj myślę, ale musi to mieć ręce i nogi bo gospodarka musi się jakoś kręcić. 


59973c1720a50_Gotowa(poobrbce).png.e3324d3f0cf88a107e142b90ab2a93b0.png

||CASE: TT CORE X9 || MOBO: ASUS X99-A II || CPU: I7-6800k@4.2GHz || GPU: EVGA 3080FTW3 ULTRA || RAM: G.SKILL TRIDENT Z 64GB@3000MHz||
||SSD: SAMSUNG EVO-850 500GB, NVME CORSAIR MP600 1TB || HDD: 2X TOSHIBA 2TB || PSU: EVGA SUPERNOVA 1000W P2 || LCS: 2xHWL BLACK ICE SR2 480 & LAING D5||

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi aby znaleźć złoty środek. Ubezpieczenie nie może być za drogie. Bo kiedy stracisz swój podstawowy statek z pakietu a na następny będziesz musiał pracować pół roku to gra nie zdobędzie popularności. To znaczy, że tylko rozsądne cenowo ubezpieczenie pozwoli na rozwój gry i zdobycie rzeszy graczy. Co więcej uważam że niektóre statki nie powinny być dostępne od razu po zapłacie. Powinien być pewien okres który musi upłynąć od zamówienia na to aby stocznia miała czas na wyprodukowanie go. Jak symulator to symulator  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Z tym się zgadzam, dodatkowo nawet po oficjalnej premierze, osoby które kupiły statki nie powinny mieć ich dostępnych na start. Większe statki powinny być oddane do dyspozycji gracza dopiero po ich zbudowaniu, czyli wiadomo że taki idrys czy orion będą potrzebować znacznie więcej czasu na budowe, niż taki mustang czy nawet freelancer. Małe jedno osobowe krypy to myślę kwestia paru godzin, może jednego dnia, statki klasy fregata i wyżej coś około tygodnia, może więcej. Trzeba by to jakoś zbalansować.


59973c1720a50_Gotowa(poobrbce).png.e3324d3f0cf88a107e142b90ab2a93b0.png

||CASE: TT CORE X9 || MOBO: ASUS X99-A II || CPU: I7-6800k@4.2GHz || GPU: EVGA 3080FTW3 ULTRA || RAM: G.SKILL TRIDENT Z 64GB@3000MHz||
||SSD: SAMSUNG EVO-850 500GB, NVME CORSAIR MP600 1TB || HDD: 2X TOSHIBA 2TB || PSU: EVGA SUPERNOVA 1000W P2 || LCS: 2xHWL BLACK ICE SR2 480 & LAING D5||

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą jestem ciekaw czy statki będą budowane fizycznie, w EVE trzeba było chronić większe inwestycje budowane  w układach z niskim bezpieczeństwem. Przy statkach z LTI wiadomo że zwrot kadłuba jest gwarantowany, ale może była by możliwość opóźnienia przez zniszczenie stacji, gdzie taki statek byłby budowany? No chyba że bydowa odbywała by się gdzieś na powierzchni planety, ale w tym wypadku też powinna być możliwość ataku, w przeciwieństwie do EVE mamy tutaj tryb FPS  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Edytowane przez Xeroeth

59973c1720a50_Gotowa(poobrbce).png.e3324d3f0cf88a107e142b90ab2a93b0.png

||CASE: TT CORE X9 || MOBO: ASUS X99-A II || CPU: I7-6800k@4.2GHz || GPU: EVGA 3080FTW3 ULTRA || RAM: G.SKILL TRIDENT Z 64GB@3000MHz||
||SSD: SAMSUNG EVO-850 500GB, NVME CORSAIR MP600 1TB || HDD: 2X TOSHIBA 2TB || PSU: EVGA SUPERNOVA 1000W P2 || LCS: 2xHWL BLACK ICE SR2 480 & LAING D5||

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Hej!

Odzyskanie statku nie będzie problemem, jedynie oczekiwanie na niego  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> To już zostało zapowiedziane, że szybkość odzyskania statku będzie zależeć od jego unikalności. Aurory, Mustangi czy Relaianty będą stały w hangarze "ubezpieczyciela" i będą dostępne od ręki. Im większy i rzadszy statek czas się wydłuża. Statki bazowe np.: Freelancer czy Constellation Andromeda, będą dostępne szybciej niż ich unikatowe wersje Freelancer MIS i Constellation Phoenix.

Z czekaniem na statki po wyjściu gry to trochę przesada, czekamy już prawie 3 lata :P

Co do czekania na statki kupione już po wyjściu gry to będzie to rozwiązane inaczej. Jeśli statek będzie dostępny to po prostu go kupisz i odlecisz. Jak go nie będzie to możesz lecieć do innego dilera. Dostępność będzie zależeć od popularności i unikalności.
Pewnych statków nie będzie można kupić np.: Scyte, i żeby go zdobyć, trzeba po prostu przejąć go w locie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">
A pewne statki będzie można tylko kupić w jednym miejscu i trzeba będzie tam polecieć żeby taki statek zdobyć, przykładem tu chyba był Origin 350R, który miał być dostępny w najbardziej ekskluzywnym z salonów producenta.

Pozdrawki
BHoleVX


sygn.png.c4efbbba4bad9acc32e1f37d60e375b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buggy in space od Ater Dracon!
 


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności