Skocz do zawartości
Dako

Nowy system CCU już działa

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie właśnie uruchomiono nowy system CCU.

https://robertsspaceindustries.com/pledge/ship-upgrades

Pięknie prosto i na temat.

Wpisujemy co i na co chcemy upgradować i wyskakuje nam cena za tą operację. Po zalogowaniu jest jeszcze łatwiej bo po lewej stronie automatycznie pojawia się cała nasza posiadana flota i pozostaje wybór naszego statku marzeń  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> Oczywiście można to zrobić tylko ze statku tańszego na droższy.

Co więcej dotyczy to każdego statku będącego aktualnie w sprzedaży oraz tych które już zakupiliśmy.

Ciekawe może być jutro bo jeśli z okazji CitCon-u pojawią się w sklepie takie perełki jak Banu/Caterpillar/Carrack/Reclaimer (z 3 letnim ubezpieczeniem) to powstaje pytanie czy będzie można zrobić przeróbkę z Relianta LTI i mieć je też z LTI :thumbsup:

 

ps.

Moją flotę Reliantów czeka więc mała rewolucja ...

Podejrzewam duży wzrost sprzedaży w CIG ... :tongue:

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ałaaaaaaaaaaaaaaa mój portfel, mam na start dwa Relianty i tyle wyborów... jak żyć CR... jak żyć?!?!  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

EDIT:

Na pewno jeden idzie na stworzenie Freelancer MIS z LTI ale co z drugim... Connie z LTI? HELP! :D

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam takie dylematy: Freelancer na 100% no i ewentualnie pozostaje pytanie która wersja Connie ?  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

A może coś jeszcze dziś pokażą więc chyba się wstrzymam do prezentacji.

 

 

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest MIŚ LTI  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Teraz pytanie co zrobić z Reliantem LTI ;P


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie jednego z mojej grupki Reliantów przerobiłem na podstawowego Freelancera z LTI  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Przyznam, że myślałem iż takie dylematy będą nas czekały dopiero w przyszłym roku ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dako nie wiem jak to u ciebie działa czy u innych ale ja mam aktualnie 6 statków na swoim koncie i żadnego nie mogę wymienić wiec nie dotyczy to wszystkich statków. (Po wybraniu statku który che wymienić po drugiej stronie mam puste pole ...) ^^

Edytowane przez Neraki

baner.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo nie wiem może to wina przeglądarki (firefox) ?

Spróbuj najpierw kliknąć prawą stronę aby mieć wybór docelowych statków dostępnych  a dopiero później wybierać coś ze swojej floty ...

U mnie to działa  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

 

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

No nie, Hull-e są fajne ... Sam mam wersję B i D  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.gif">

Pochwal się co tam kupiłeś ... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że Hull-e są fajne bo od mojej ukochanej firmy, aczkolwiek mam już docelowy statek transportowy (a nawet 2 na rożnych kontach  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png"> - "Starfarer") Na razie jeszcze nic nie wymieniłem, czekam na start imprezy i być może wezmę odkupie Carracka lub coś nowego jak Orion / Caterpillar / Reclaimer. Tu się nie mogę zdecydować ^^


baner.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, ładnie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

Również czekam co dalej ...

Mam nadzieję, że pojawi się coś dodatkowo w CCU. Zostało trochę ponad 10 godzin więc pozostaje cierpliwie czekać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok kolejny Freelancer MIŚ w naszej flocie z LTI z mojej strony, teraz czekam na SALE i będę myślał co dalej. (mam w planach przerobić kolejnego relianta w Horneta i zrobić z tego S-Horneta z LTI) a S-Horneta co mam z ANNIVERSARY spalić i kupić za te 165$ kolejne coś,lol.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

S-Hornet z LTI w twoej flocie będzie dużym autem dla Syndykatu :tongue:

A sam MIS-io z "pierdnięciem" w postaci wiązki rakiet będzie również nieciekawym doświadczeniem dla wroga ... (miałem takie upgrade ale zamieniłem na Relianta więc może czas na powrót do korzeni ...)

 

ps.

Jesteśmy jak kobieta w sklepie z butami lub torebkami ... :devil:

W sumie można pokusić się o stwierdzenie: 

"Jak niewiele potrzeba do szczęścia dorosłym facetom -  wystarczy trochę USD na koncie i możliwość wyboru upragnionych zabawek ... "

:chris_approves:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

U mnie nie działa, nie widzę żadnego Hulla w prawym oknie wymiany.

@Dako ile Reliantów wyświetla Ci po lewej stronie ?


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

W prawym oknie są statki docelowe które otrzymasz po CCU (żadnego HULL-a nie ma obecnie w sprzedaży więc go nie zobaczysz) Może dziś coś tam się pojawi z okazji CitConu

Po lewej stronie masz swoją flotę i tam powinieneś zobaczyć Hull-a (jeśli takowego posiadasz)

 

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Berecik26 W prawym oknie nie zobaczysz hulla żadnego. Jeśli posiadasz już jakiegoś, to będzie on z lewej strony i możesz go wtedy zamienić na coś z okna prawego :))

 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze bo już się wystraszyłem  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

@zaraz Ale powinienem mieć możliwość wymiany choćby Aurory na kolejnego Hulla bo kto mi zabroni ;)

Może po prostu jest ograniczenie (wcześniejszy wkład finansowy) i nie Każdy może sobie wymienić na Wszystko.


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie tak, Hulle nie są dostępne w sprzedaży, była jedna sprzedaż koncepcyjna i koniec na razie. Tak samo jak nie możesz zrobić CCU na relianta albo na przykła heralda. Wychodzi na to, że mozesz wymieniać na wszystko co jest dostępne obecnie w normalnej sprzedaży.


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jedno jedyne ograniczenie:

Można zrobić CCU z dowolnego statku ze swojej floty na statek który obecnie znajduje się w sprzedaży, a to co dostępne znajdziesz tutaj: https://robertsspaceindustries.com/pledge/extras?product_id=72&sort=price_asc&search=&itemType=skus&storefront=pledge&type=extras&

I tylko tyle.

ps.

Może dziś z okazji CitConu pojawią się nowe docelowe statki dostępne w następstwie CCU ale o tym przekonamy się wieczorem  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, widzę gdzie nie doczytałem choć było wytłuszczone. Poczekam sobie do transmisji i zobaczę może faktycznie coś dołożą do oferty choć w tej chwili bardziej potrzebna mi jest jakaś paczka z dostępem do Squadron 42.


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po wyborze statku z lewej po prawej wszystkie są wyszarzone, czy to buk (brzoza)?

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiana statków tylko w ramach tej samej ceny lub wyższej, nie przewidzieli, że będziesz chciał wymienić Javelina na np. dziesięć Redeemerów  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Edytowane przez Berecik26

Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak po prostu śmieszne mi się to wydało... no ale jestem zmęczony  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Ale tak a'propo CCU, jak długo będzie można spawać kadłuby? aż zamkną sklep? Lub jak długo będzie można wykorzystać leżące w hangarze CCU,

PS. Sabre już dostepny (sklep oraz CCU)
PS2. Coś strona im zwolniła :D


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności