Skocz do zawartości
Nebthtet

CitizenCon 2105 - temat ogólny

Rekomendowane odpowiedzi

Temat do wszelakich spekulacji odnośnie tego co będzie pokazane na CitConie uważam za otwarty!

A na start potwierdzenie że pokażą coś nowego  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

hDkiYQv.png


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiam trzy pierdnięcia przeciw orzechom, że będą vanduule!


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem w temacie o inwazji Vanduul-i, że będzie nowa zabawa w AC czyli duża mapa, duży wrogi statek  i dużo, dużo Vanduul-i do zabicia ...

No i kurcze mam nadzieję, że na tym nie poprzestaną  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 21?

Edytowane przez Quelen

Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokażą zwiastun SQ42.

Raczej bym się nie nastawiał na jakąś nową zawartość do ogrania dla nas. Ale obym się mylił, bo hype jest DUŻY.

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Patrzcie jakie śmieszki :tongue:

ZBBA5N8.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisali o ataku Vanduuli na Vegę, może jakaś mała baza na planecie, nad którą będzie się można przelecieć. Był jakiś czas temu filmik z lądowania chyba Hornetem więc może...


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Wg tego co pojawiło się dziś rano i co zamieściłem tutaj http://star-citizen.com.pl/forum/index.php?/blogs/entry/6-citizencon-megadrama-i-inne-dobrodziejstwa-inwentarza/&do=findComment&comment=26 to raczej tylko na zwiastunie się nie skończy ...  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to ze jestemn przkonany na 99% ze nie maja nawet jednej planety skonczonej bo tego arrcorpa pokazuja od roku i wedlug mnie 2 stacje ktore sa nie grywalne jezeli nie pokaza czegos konkretnego to wiem ze cala kase ktora wladowalem na ta gre przepadnie tak jak ten projekt

obym sie mylil..........

Edytowane przez NoRmall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze spekulacji i mojej prywatnej analizy mają być pokazane 3 wielkie atrakcje, jakie dokładnie to tego nie wiem (nie jestem The Escepist i nie będę się tutaj powoływał na moje "anonimowe źródła"... no dobra: Wstęp do pierwszej misji SQ42, Multicrew aka AC 2.0 i troszkę FPS)  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">. CIG musi wyjść z Citizenconu "wybuchowo" jeżeli chcą uniknąć dramy i kolejnych naciąganych artykułów w "intenetach". :P 


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko cichą nadzieję, że nie skończy się to tylko na filmikach i kolejnych datach w stylu końcówka 2015 lub Q1 2016 ... Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif">

Naprawdę liczę, że będzie to coś więcej czym Społeczność będzie mogła się zająć już po CitCon-ie. I nie myślę tu o zakupie nowych statków albo analizowaniu klatka po klatce tego co pokazali ...:tongue:

Choć z drugiej strony nie przeceniałbym wpływu ostatniej "dramy" na to co pojawi się w weekend gdyż plany dotyczące rozwoju SC i prezentacji CitCon powstały imho znacznie wcześniej niż przez ostatni tydzień. I nie wydaje mi się, żeby jednak CIG tylko z tego powodu miałoby wywracać je do góry nogami.

ps.

A jednak będzie również nowy statek  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif">

Reddit stawia na Esperia Prowler https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/14295-Letter-From-The-Chairman

Esperia Prowler – Named after the UPE military designation, the Prowler is a modernized version of the infamous Tevarin boarding craft from the First Tevarin War. With the recent discovery of the lost Tevarin planet in Kabal System, Esperia’s engineers were given unmitigated access to examine the preserved ships found in several of the caches, before meticulously recreating the design choices. The Prowler’s effectiveness as a rapid personnel deployment vehicle was mainly due to its silence. The boarding was constructed using a variety of techniques to minimize its signatures and get close to unsuspecting vessels before quickly deploying their boarders via EVA. With the updated Prowler model, you will find the perfect fusion of two culture: the elegance and effectiveness of the Tevarin war machine combined with the reliability of modern UEE technology. (While lacking some of the upgrades of the modern version, vintage Tevarin-built Prowlers restored for modern spaceflight are prized by owners lucky enough to locate them.)

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt, zapomniałem o fps. Mają w następnym "płaczu" udostępnić drugą część do Arccorp, co za problem dodać pistolet i karabin niech się drużyny wyrzynają .


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dako O tym że przedstawią nowy statek dawno już było powiedziane (nie pamiętam gdzie i kiedy ale było :P), co nie zmienia faktu że również jestem ciekawy co to będzie za statek.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Dzięki za sprostowanie :) Jakoś mi to umknęło ...

Jeszcze jedna rzecz o której wspomina "Społeczność" i osobiście mam nadzieję, że będzie miała premierę z okazji CitCon-u czyli nowe zasady i sposoby CCU

Choć po głębszym zastanowieniu nie wiem czy bać się czy jednak cieszyć z tego powodu ... :devil:

Dlaczego?

Bo na przykład "hardcorowa" wersja CCU w stylu "hulaj dusza piekła nie ma" czyli CCU jest dostępne do wszystkiego co można było dotychczas kupić (za wyjątkiem limitowanych statków) spowoduje śmierć moich finansów w tym miesiącu ... :devil:

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2105, a gry nadal nie ma  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

Może będzie coś co sprawi, że mi się będzie chciało ściągać znowu te GB.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co Ty, nie wyprodukowaliby tylu części w żałosne 90 lat  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównując  minione  100 lat i przyszłe 100, przy takim skoku postępu technologicznego sądzę ,że wszechświat rzeczywiście może stać otworem i korporacje będą konkurować nie tylko o eksplorację pasów  asteroid (bo to już chyba kwestia najbliższych 20 lat ) , ale również jakie planety będą zasiedlane.

Co do  gry SC ,można tylko puścić wodze fantazji, że za 10 lat (czyli całkiem blisko) grać będziemy już bez monitora klawiatury a wszystko widzimy w wymiarze wirtualnym patrząc na to własnymi  oczami - czyli coś jak bardziej zaawansowana holoprojekcja .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I w tym przypadku 90 lat to za mało  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Chociażby problemów z ciepłem przy powrocie na Ziemię NASA i nie tylko oni nie potrafią tak naprawdę rozwiązać od 40 lat z tego co czytałam... A to tylko jeden czynnik z mnóstwa.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam ...

Na początku XX w znany fizyk i noblista Albert Abraham Michelson twierdził, że w fizyce wszystko zostało już odkryte i wyjaśnione. A w "Hameryce" szef ichniego urzędu patentowego wnioskował o jego zamknięcie bo nie będzie już przecież żadnych wynalazków ...  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_teehee.gif">

A jednak od tego czasu trochę rzeczy wymyślono i odkryto :D

Więc chyba jednak nie będzie tak źle ...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno czytałem, że wojsko USA bawi się bezzałogowym wahadłowcem z za pomocą którego wyniesiono i przetestowano silnik jonowy. Na razie moc nie jest duża, ale "dawno dawno temu..." z takiego napędu korzystały myśliwce TIE  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zgudi jednym z największych problemów fuzji jądrowej są temperatury, strasznie duże temperatury. Fakt faktem jest to bardzo energetyczne, ale w kosmosie to i tak ci średnio się do czego nada, bo tam i tak musisz coś wywalać by lecieć.
Szybciej niż światło...
Fizycznie niemożliwe. Jak ludzie nie znajdą sposobu na "oszukanie" tego to nie ma jak.

@Berecik26 jak kiedyś, o ile w ogóle będziemy sobie latać w kosmosie to coś w klimatach SW będzie w ramach bajki jak nasze o smokach, magach i dzielnych rycerzach. 


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności