Skocz do zawartości
Longer

wts Śmietnik z Tommy Space-Bazar !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się właśnie zastanawiam, posiadam tylko zestaw Omega AMD, czy w ten sposób zyskam status Backera, kupując u ciebie, bo rozumiem że po zapłaceniu Tobie kaski dostanę cóś w formie giftu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem ...

Wybacz Tommy :D (może Koledze zależy na szybkiej informacji)

Status Backera uzyskasz w momencie zakupu czegokolwiek w sklepie RSI - najtaniej kupić jakiś skin do statku za 5 USD ...

Co do zakupu w Kosmicznym sklepiku Tommiego dostaniesz gift-a po uregulowaniu i potwierdzeniu płatności (Tommy wyśle Ci gift a RSI poinformuje Cię o tym w emailu).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dako, nie gniewam się w końcu to w dalszym ciągu forum i dobrze że wyjaśniłeś temat koledze Longerowi ;)

Może to nie jest odpowiednie miejsce na zadawanie tego pytania bo prosiłem o pisanie na PM, ale to ważna kwestia i pewnie sporo osób mogło by się na tym zastanawiać, w sumie nie pomyślałem o umieszczeniu tego rodzaju ostrzeżenia w opisie mojego sklepiku !

 

Dlatego potwierdzam to co napisał kolega Dako, jeśli ktoś ma nowe konto lub posiada tylko pakiet z promocji AMD Omega Mustang i nie dokonał jeszcze żadnego zakupu na stronie RSI ( choć by coś za 5$ ), korzystając z mojego sklepiku nie otrzyma jednocześnie statusu Backer. Musi posiadać go wcześniej lub kupić cokolwiek w sklepie RSI.

 

Zakupione przedmioty przesyłam jako podarunki ( opcja Gift ), jest to wbudowany przez producenta system przekazywania przedmiotów, bezpieczny i skuteczny co kilka osób w naszej organizacji może potwierdzić ( przynajmniej Ci którzy już kupili przedmioty z mojej oferty ).  :D

 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do sklepiku dołączą wkrótce:

 

Najtańszy pakiet startowy, prawdziwy rarytas !!!    :woot:  :wub:  :woot:

 

 

Pakiet Aurora MR - 20$ a w nim:

 

  • Starting Money: 1,000 UEC
  • 6 Month Insurance
  • Digital Star Citizen Manual
  • Squadron 42 Digital Download
  • Star Citizen Digital Download
  • Beta Access
  • Arena Commander Pass
  • SelfLand Hangar

 

 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można ale jest 3x drożej i towar dostajesz po kilku miesiącach, no wiesz takie to skomplikowane procedury :D


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz może jeszcze kodów na Omegę?

Edytowane przez Froster

Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz może jeszcze kodów na Omegę?

 

A tak się składa że mam jeszcze dwa, ale aktualnie są zamówione, jeśli nie dojdzie do transakcji to dam Ci o tym info ;)


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania kolejne pozycje:

 

Kod promocyjny z akcji AMD zawierający unikalny statek Mustang Omega w cenie - 69 zł

 

Pakiet zawiera:

 

- Mustang Omega

- Starting Money: 1,000 UEC 

- 2 Month Insurance 

- Digital Star Citizen Manual 

- Star Citizen Digital Download 

- Squadron 42 Digital Download 

- Arena Commander Pass


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 60 zl wezme Mustanga Omege :)

 

Hej WoBooZ,

 

Prosiłem aby zainteresowani nie pisali o chęci zakupu w wątku tylko wysyłali do mnie PM, bo przerośnięty szybko przestanie być czytelny, dlatego też mile widziane jest czytanie ze zrozumieniem, a licytacje zostawiam osobą którzy chcą kupić ten sam przedmiot gdzie wygrywa najlepsza oferta - do licytacji tworzę osobny wątek ;)

 

Kwoty sprzedaży to mój koszt ! 

Celowo kupuję więcej statków i upgradów niż potrzebuję aby umożliwić zakup tym którzy nie mieli takiej możliwości, jak widać ceny są jawne i informacja ile ktoś by chciał zapłacić jest zbędna ( chyba że jest to oferta zamiany z dopłatą ), tak więc każdy następny tego typu post będzie ignorowany.

Edytowane przez Tommy Rich

UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbędne posty proszę zgłaszać do moderacji i będzie porządek.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbędne posty proszę zgłaszać do moderacji i będzie porządek.

 

W sumie racja, od tej pory zamierzam tak robić, dziękuję Neb za przypomnienie ;)


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko elegancko, pewnie jeszcze nie raz skorzystam jak mnie coś zainteresuje.

 

PS. Mógłbyś zedytować posta, bo z tego co wiem nie masz już Omeg (albo wprowadziłeś mnie w błąd).

Edytowane przez Amb3r

"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z powodu ostatnich updatów co do paczek na RSI pytanie: Będziesz sprzedawał character sloty? :D


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, zdecydowanie lista nie jest aktualna, przepraszam wszystkich niebawem ją poprawię i dodam nowe pozycje !

Tak tak zrobiłem sporo nowych zakupów jak to ja ;)

 

 

Z powodu ostatnich updatów co do paczek na RSI pytanie: Będziesz sprzedawał character sloty? :D

 

Jak będzie zapotrzebowanie to i będę sprzedawał  :D


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie, zdecydowanie lista nie jest aktualna,

 

Oj Tommy o biznes nie dbasz ;)

 

Dbam, to wypowiedź z 17 stycznia, od tego czasu sporo zmieniłem w moim małym bazarku ;)

Zresztą ja bym tego biznesem nie nazwał, to raczej działalność filantropijna, bo na tym sklepiku nawet na czynsz za bazarek nie zarabiam ! 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Z powodu ostatnich updatów co do paczek na RSI pytanie: Będziesz sprzedawał character sloty? :D

 

Jak będzie zapotrzebowanie to i będę sprzedawał   :D

 

A jak będzie zapotrzebowanie i będziesz sprzedawał to w jakim przedziale cenowym można by się spodziewać?


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Zresztą ja bym tego biznesem nie nazwał, to raczej działalność filantropijna, bo na tym sklepiku nawet na czynsz za bazarek nie zarabiam ! 

 

Dobrze, dobrze, już ja tam znam twój ukryty cel :) Jak odpalisz mi większą działkę to nie zdradzę, że jesteśmy wspólnikami w procederze ;)


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

Zresztą ja bym tego biznesem nie nazwał, to raczej działalność filantropijna, bo na tym sklepiku nawet na czynsz za bazarek nie zarabiam ! 

 

Dobrze, dobrze, już ja tam znam twój ukryty cel :) Jak odpalisz mi większą działkę to nie zdradzę, że jesteśmy wspólnikami w procederze ;)

 

 

 

Psst.  Takie rzeczy załatwia się w pustym parku, zadymionej knajpie lub czymś takim , a nie na forum.  :teehee: 

 

 

 

Edit. O ktoś nie ma poczucia humoru i mnie zminusował  :confused: 

Edytowane przez Amb3r

"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności