Skocz do zawartości
Dako

CIG nagradza graczy którzy skorzystali z Gamescom Fly Free event

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdźcie swoje skrzynki e-mailowe i konta na stronie RSI bo CIG każdemu backerowi który skorzystał z Gamescom Fly Free zasponsorował 15 000 UEC (15 USD) na zakupy w sklepie Voyager Direct.

Miły prezent bo jeśli ktoś nie ma to starczy akurat na GreyCat-a  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

Treść e-maila którego również dostałem.

Greetings Citizen,
 
Our records show that you backed Star Citizen after trying our Gamescom Fly Free event. We’d like to say THANK YOU for your support. Star Citizen would not be possible without hundreds of thousands of players around the world coming together to make the game happen. As you may have already discovered, that extends well beyond paying for the game: the feedback we get from players given access to early builds is essential for development. And so again, thank you for making Star Citizen possible.
 
As a small token of our appreciation, we’ve put 15,000 UEC ($15) on your Voyager Direct account. You can use that money to pick up additional weapons or components for your ship, or even decorations for your Hangar. Welcome to the ‘Verse, Citizen… we’re proud to have you in our ranks.

We’d love to hear about your experience so far. You can access our interactive community at forums.robertsspaceindustries.com. Let us know what you liked, what you’d like to see changed and where you’d like to see us go with Star Citizen.
 
We hope you enjoyed Arena Commander; there’s a lot more to come!
 
Cheers,
Star Citizen Team

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to dostałem, przez chwilę myślałem że to jakaś pomyłka ale skoro każdy to dostał to ok  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez dostałem, a SC odpalałem tylko do biegania po hangarze  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinien dostać każdy kto zalogował się choć na minutę (jak ja) podczas eventu. Kupie sobie Greycata  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Edytowane przez Berecik26

Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie się zastanawiam - kupić Greycata czy nakupować popierdółek ozdóbek.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co w ogóle jest greycat? Teraz to wiem, można pojeździć w koło swoich statków w hangarze. A potem? Czym go zabiorę na wycieczkę i jakie będzie miał zastosowanie?


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Berecik26 do Cutlassa to się zmieści prawie na pewno, ja się zastanawiałem kiedyś czy udało by mi się go wcisnąć do Avengera  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lessi to chyba będzie miał za wąską rampe, tak mi się wydaje.

Edytowane przez Quelen

Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jazz mógłby z nudów sprawdzić, na rozpisce posiadanej floty podał, że ma i Greya i Avengera  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Berecik26, @Amb3r Nie ma szans na wjechanie do Avengera, za szeroki jest (albo Avanger ma za wąską rampę, proszę sobie wybrać wersję, która bardziej odpowiada). Przetestowane minutę temu.


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jazz Wiesz, może da się jakoś zgliczować czy coś, ale nie chciało mi się na to poświęcić więcej jak 5 minut czasu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

Z racji że mi zostało 4k UEC to kupiłem
Kanadyjkę (?);
Zeusa;
LAMPĘ (oficjalnie myślę, że to mój najlepszy zakup w SC);
Pistolet.

Edytowane przez Quelen

Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak  na oko to raczej się nie zmieści ale sprawdzę to doświadczalnej jutro.

Tak na marginesie ja nie zasłużylem na 15 kawałków  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sad.png">


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jazz to możesz mi dać  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png"> będę miał mniejsze problemy z wyborem.

Naprawdę nie wiem na co mogę te 15k wydać - sugestie?


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Nie martw się Jazz ja też nie dostałem na głównym koncie tylko na dodatkowym gdzie mam mało statków ( tak samo jak wczesny dostęp do Social Module ), a kod użyłem tam tylko po to by polatać w AC Super Hornetem i łatwiej przejść na nim 18 fali.

Na głównym mam praktycznie wszystko co lata więc uznałem że to zbędne i jak widać był to duży błąd, kto by pomyślał że tak zrobią, trochę moja wtopa a trochę chamstwo, bo wygląda na to że CIG wynagradza tych co mało statków mają i zarazem wsparli projekt niewielką kwotą. Ci co wrzucili w grę tysiące dolarów najczęściej obejdą się smakiem, w końcu po co im mają wszystko ( pieniądze pewnie też im na drzewach  rosną ). Ciekawi mnie ilu takich jak ja użyło kod, który im nic nie dawał, bo pomyśleli że coś dzięki temu później dostaną. Słowem w tym tygodniu to już z mojego punktu widzenia drugi minus dla CIG.

To tylko 15K UEC, ale po tym jak wcześniej support żyłował mi zwrotu 5k UEC ( system nie dodał mi do hangaru itemu za subskrypcję ), a teraz rozdaje za darmo 15k, poczułem się dziwnie olany. To wszystko mnie tak zniesmaczyło, że postanowiłem już nie wkładać więcej kasy w SC, planowałem dziś zakup Harbingera i 2xBUK  ale nic z tego, ode mnie już kasy nie dostaną !  Mogli mięć dodatkowe 305 € a teraz obejdą się smakiem !

Edytowane przez Tommy Rich

UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tommy Rich, hejcisz. Napisz przez Concierge i spytaj się czy nic się nie da w tej sprawie zrobić  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Z całym szacunkiem Quelen, gdybyś przeczytał uważnie mój post, to byś wiedział ze to nie jest hejt tylko czyste rozczarowanie. Lekkim nietaktem jest proponowanie mi  pisania do supportu przez Concierge, po tym jak ponad tydzień z nimi nieskutecznie wymieniałem korespondencję o należny mi puchar GamesCom za 5K UEC. W konsekwencji której i tak skończyło się zakupem przedmiotu w sklepie Voyager Direct oczywiście za dodatkowe pieniądze z mojego portfela ( zgłosiłem brak przedmiotu przez Concierge na odpowiedź czekałem 5 dni, w tym czasie kupiłem ten przedmiot licząc że zamiast dodania do hangaru zwrócą mi kredyty RSI, czego oczywiście nie zrobili ).

Jeżeli wcześniej nie zwrócili mi 5k UEC za coś co mi się faktycznie należało, to teraz na pewno dadzą mi 15k tylko dlatego że do nich napiszę :woot: Sorki ale mam też swoją dumę, nieco urażoną zresztą :yucky:

Edytowane przez Tommy Rich

UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam UEC nie wydaję... To, co jest dostępne zawsze mogę kupić a może będą fajniejsze rzeczy.

A kody używam zawsze niezależnie od tego czy się przydadzą czy nie. Niektóre zostawiają mi na stałe możliwości zakupu pakietów gry ze zniżką więc zawsze może się przydać w celach middlemańskich. Przeszkód w tym by kod aktywować nie było, a jesli coś nie zaszkodzi to się z tego korzysta  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Tym niemniej niefajnie że tak wyszło, ja bym pisała tickety aż do skutku.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Celna uwaga Nebthtet z tym zakupem tańszych pakietów, o tym zapomniałem i może dlatego podświadomie napisałem że to również moja wtopa ! Może powinienem zmęczyć temat pisaniem bez końca ticketów , tylko przy tym trochę czuję się jak żebrak a to bardzo depresyjne uczucie :(

Co nie zmienia faktu że masz rację, Quelen pewnie też, oczywiście za wyjątkiem Hejtu bo dalej jestem wielkim fanem SC !


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inaczej, czy kupowałeś coś w czasie tego darmolotu na głównym koncie, o które się rozchodzi afera? Jeśli tak, to pisz, wal drzwiami i oknami, łaski nie robią. Jak nie, to i tak nie ma to sensu, nie wiem skąd Ci co nic nie kupili dostali bonus, pewnie jakiś bug w bazie danych.

Edytowane przez Quelen

Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki zakupom Vanguarda i Retaliatora mam stały dostęp do Horneta zatem możliwość polatania darmolotami mnie nie kręci. Ale fakt to trochę nie fajne gdy olewa się tych co wydali więcej kasy tak jak Ty.


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieważne ile kasy wydali. Nie chcemy chyba jakiegokolwiek podziału na "równych i równiejszych" - stąd prosta droga do P2W.

@Tommy Rich moja rada pisz do skutku. To nie żebranie, to Ci się należy jak przysłowiowa "psu buda".


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności