Skocz do zawartości
Kwaza

Ekonomia i End Game

Rekomendowane odpowiedzi

@Tommy Rich Czytając Twoje wcześniejsze posty wiem, że lubisz klarowne sytuacje, jak my wszyscy, tak se tylko zażartowałem bo mi się ta panująca gorączka na musk rzuca.

@Szakal Nie mam żadnego "miłego" wspomnienia z "rozmów" z tamtejszym supportem. I jestem szczęśliwy, że na razie nie muszę nic tam załatwiać.


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wrocku upały także nie do zniesienia więc doskonale Cię rozumiem  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> 

A co do klarowności w zachowaniu się mechaniki gry, wiadomo że lepiej wiedzieć co nas czeka i dokładnie za co niż modlić się przy każdym zgonie co system zadecyduje. Strach przed utratą mienia może wielu graczom zepsuć zabawę spowodować coś w rodzaju strachu przed konfrontacją.


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 Gdyby tak było to wiernie odwzorowaliby działanie naszych ubezpieczycieli  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Może i naszych, ale nie koniecznie dajmy na to niemieckich.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Ty też nie starasz się chodzić niebezpiecznymi ulicami. Tak powinno być też w SC. W skrajnych przypadkach powinna być możliwość całkowitej utraty np. w wyniku wycieczki do najniebezpieczniejszych układów.

A odnośnie szybkości działania ubezpieczycieli. Gdybyśmy zbyt szybko odzyskiwali statki to wyobraź sobie starcia większych organizacji gdzie w grę mogą wchodzić tysiące graczy. Praktycznie taki konflikt mógłby trwać bez przerwy bo zanim znacznie osłabiłbyś daną organizację to już by otrzymywała zwroty statków z ubezpieczalni. Nie liczyła by się jakość graczy ale ich ilość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas już się przymierzam do tego posta, bo sprawa jest całkiem ciekawa. 
Jak może wyglądać endgame w grze bez poziomu postaci?

Teraz niemal każda gra przyciąga gracza nie samą jakością, ale w dużej mierze przykuwa do monitora "paskmi rozwoju". Owy "rozwój" to przede wszystkim wszelkie paski doświadczenia, skili, postępu mikoroosiągnięcia, itp.
Nie uważam tego za naciąganie.  To normalna mechnika, która pomaga przebrnąć cześć gry, która jest słabsza, albo zwyczajnie nie komuś nie podeszła.
W przypadku SC tego zabraknie. W sandboksie totalnym ty sam wyznacza sobie cel, a endgame zaczyna się gdy go osiągniesz. Tylko, że wtedy wznaczasz sobie kolejny. Można więc powiedzieć, iż endgame zaczyna się w momencie ukończenia torturiala. Można to porównać z Minecraftem (nim dostał poziomy i bosów) jako przykład sandbox'a idealnego, ale CIG wymyśliło pewną zaskakującą mechanikę, której jak na razie nikt nie odważył się zaimplementować w grze multiplayer klasy AA. Permamentną śmierć avatara.
To zmieni na prawdę wiele. Gracze mogą (nie muszą) zacząć grać REALISTYCZNIE. Chyba wszyscy zauważyliśmy, że często boty zachowują się bardziej ludzko, niż sami ludzie. Teraz narażanie życia awatara będzie mocno karane. 
I tu widzę ten prawdziwy endgame. Niezależny od poziomu, bogactwa, skila. To może być coś, czego jeszcze nie było. 
Imagine:
Przelot niebezpiecznym systemem, z grupą ludzi, której ufasz i wiesz, że jeśli to będzie w ich mocy nie pozwolą ci umrzeć. 
Stracenczy handel z piratami w nadziei, pozwolą ci żyć.
Polowania na morderców i realny hejt na nich.
Tak może wyglądać świat, z którego ciężko będzie wrócić do szarej rzeczywistości. Prawdziwa kopalnia żalu, adrenaliny i satysfakcji. 
I to tym CR przekonał mnie do dotacji.

Edytowane przez Morzan
Pisane z telefonu. Będą błędy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie umiękczone Sword Art Online?  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

Dla mnie endgame to będzie zabawa w stylu Cowboy Bebob, czyli głownie bounty hunting + jakieś inne zlecenia żeby się nie zanudzić monotonią. 

Edytowane przez Quelen

Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem niedawno zapalonym graczem Guild Wars 2 sytuacja tutaj przypomina mi trochę rozwiązania zastosowane właśnie w tamtej grze. W GW2 podnoszenie poziomu postaci ma charakter symboliczny. Autorzy zapowiedzieli, że nie dadzą w kolejnych dodatkach wyższego lvl cap co by się wiązało z całkowitą wymianą ekwipunku postaci jak to zawsze miało miejsce w starszych mmorpg. Ponadto mamy tam tzw. bronie legendarne które są ekstremalnie trudne do wytworzenia. W SC lvl też praktycznie nie będzie, za bronie legendarne można by uznać najlepsze statki w grze. Do czego zmierzam. GW2 jest bardzo dobrze zrobioną grą, jest wiele rzeczy do wykonania i kolekcjonowania olbrzymie tereny do eksploracji i niesamowite możliwości Role Playing. Deweloperom zależało żeby wyeliminować rutynę. Wiele osób było jednak przyzwyczajonych do starego systemu. Po osiągnięciu maksymalnego poziomu postaci oraz zebraniu legendarnego ekwipunku nagle zdawali sobie, że nie mają co robić. Nie bawiło ich zbieranie ubranek i kolekcjonowanie przedmiotów. 

Znaczna część osób opuściła grę zaryzykuje stwierdzenie, że nawet większość osób i tak to też będzie wyglądało w SC. Gracze będą dążyć do posiadania największych statków w momencie kiedy wejdą w ich posiadanie zdecydowana większość osób jeszcze trochę pogra i uzna, że nie mają w zasadzie nic więcej do zrobienia a nieustanny dogfight jest po prostu nudny.

Niektórzy po prostu muszą mieć jasno postawiony cel oraz czuć rywalizację. Żeby przenieść się na wyższy poziom imersji konieczne jest wprowadzenie adrenaliny, możliwości utraty wszystkiego, wspólnych walk w celu dominacji i pozbawienia wrogiej organizacji całych zasobów. Panowania nad całymi układami. Zdrad i brudnej polityki  To właśnie trzyma EvE i to właśnie powinno znaleźć się w SC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kwaza wszytko pięknie tylko w GW2 jak padłeś to nie traciłeś postaci i EQ. W SC nazywa się to Death Penalty. wiec nawet jeśli uda cie się dobić do End Game potrwa to dość długo. Zawsze tez zostaje możliwość podbijania systemów co już takie hop siup nie będzie.

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_pirate.gif"> Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_pirate.gif">


6T0c2xV.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie geniusz pana CR polega na tym, że itemy zostają (przynajmniej jeśli ubezpieczyciel tak zadecyduje). Dla mnie to idealne rozwiązanie i moim najbardziej podstawowym celem będzie utrzymanie pana "Morzan Black" przy życiu, co w praktyce oznacza pewnie granie 2'ma postaciami jednocześnie (jedna do gry normalnej i jedna od brudnej roboty).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Bardziej chodziło mi o to żeby wiedzieć które ulice są bezpieczne a które nie, jeśli oficjalnie będzie podane ze w systemach x i y ubezpieczanie nie działa, a nie będzie to kwestia uznania przez algorytm lub nie ludzie będą świadomie do nich wlatywać lub ich unikać.

Przytoczona sytuacja z konfliktem dużych korporacji ( tysiące graczy ), jest i tak bez znaczenia, bo w jednej instancji na raz może być tylko 64 graczy, więc nawet jak na pokrycie szkody będzie się długo czekało to i tak konflikt może trwać miesiącami ( większość graczy ma więcej niż jeden czy dwa statki ). 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tommy Rich i właśnie o to chodzi żeby konflikt trwał i napędzał koniunkturę. Zakładając ze biedzie 50% zwrotów pozytywnie rozpatrzonych to w druga stronę trzeba będzie mieć surke/wache/minsy na nowe shipy. Jak w EvE i to jest właśnie super jeśli oczywiste tak będzie. Bo na razie to tylko spekulacje  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_pirate.gif">


6T0c2xV.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Zgadzam się, to nie były moje obawy co do długość takiego konfliktu, ja doskonale wiem że takie wojenki są nieuniknione w końcu latami grałem w EVE. W dodatku gdzieś muszą uciekać grube miliony inaczej ekonomia odniesie porażkę i szybko otrzymamy bardzo postępującą inflację. Nowi gracze jak zobaczą ze startują z 22K UEC a do ich wymarzonego statku dzielą ich grube miliony, zrezygnują zanim nawet spróbują, a do tego nikt nie chce dopuścić. Każdy deweloper dobrze wie że grę napędzają nowi gracze ;) 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tommy Rich - No ale w evce też się zaczyna z jakimś paścierwiem nie statkiem, a duże maszyny kosztują znacznie więcej. Kwestia jest w tym, żeby było jak fajnie i ciekawie zarobić na większe zabawki  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Patrząc na EVE teraz czy nawet parę lat temu to tak, zaczyna się nic nie znaczącą fregatą i trzeba, przejść tutorial robić misje, lub zając się inną robotą cierpliwie czekając na skille, patrząc na to jak starsi gracze się rozbijają fajnymi furami. Zupełnie inaczej było na początku wszyscy latali fregatami, żeby zobaczyć coś fajnego trzeba było często przebywać w Jita, a marzeniem wielu było posiadanie zwykłego Raiven'a bo był tak drogi i wypasiony ;)

W SC będzie troszkę inaczej, na starcie ludzie są w posiadaniu wypasionych statków oraz jego ekwipunku ( fakt bazowego ), nie będzie trzeba czekać aż to pojawi się w przestrzeni kosmicznej ( brak skillowania ), większość na starcie wniesie ze swoimi kontami znaczną kwotę gotówki, są już tacy co skupują kredyty RSI żeby uzbierać maksymalną możliwą kwotę w UEC - bez częstych i ogromnych strat w sprzęcie oraz upływu gotówki inflacja murowana.

Zastanawiam się czy CIG ma już gotowe scenariusze, jak zaradzić temu że gra na starcie będzie bardzo bogata w sprzęt i gotówkę u graczy ?  Co z nowymi graczami i jaki ekonomiczny skutek będzie to wszystko miało na ich rozwój ?


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżamy teamat bo mnie zainteresował ;) 

Kiedyś czytałem "Death of a Spaceman" https://robertsspaceindustries.com/comm-link/engineering/12879-Death-Of-A-Spaceman

Zrozumiałem to tak, postacie są ważne dla tych co się wczują w grę (nastawienie RolePlay). Statki będą tym co po Tobie zostanie dla przyszłych pokoleń (Twoich alter ego). Patrząc na szybkość rozwoju gry i jej kosztożerność pełna symulacją którą CIG obiecuje zacznie się jak dobrze pójdzie za 1,5 roku - 2 lata.

Nie będzie jasnych celów więc część graczy na pewno nie będzie wiedziała co ze sobą zrobić. Problem z celem jest wg mnie u młodszych graczy (gim, LO, czasem studenci) bo tam jesteśmy nauczeni na rywalizacje, że trzeba mieć lepsze, mocniejsze, fajniejsze. Mam wrażenie, że z wiekiem to się trochę zmienia. Dochodzimy do różnych wniosków, inne rzeczy nas bawią, mamy inny cel. Bardziej szanujemy swój czas oraz nastawiamy się na fajne jego przeżycie a nie tłuczenie 100 levela.. 

Potężne statki wg mnie nie będą dużym zagrożeniem, bo tych największych i tak my nie będziemy mieli (gracze). Będą one w rękach UEE i jak jakiś Org wkurzy wojsko to ono przyleci i pozamiata albo wygna na obczyznę ;) Ciężko jest mi też wyobrazić sobie utrzymywanie w gotowości bojowej floty złożonej np z 10 javelinów lub Idrisów.. To będzie codziennie pochłaniać setki osób, nawet największym Orgom będzie ciężko to zrobić.. Natomiast Newbie gracz, zawsze może zciągnąć się jako najemnik lub majtek na większy statek i mieć z tego nadal fun :D 


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Największym statkiem jest Bengal, po tem jednak nie jest Javelin, a lotniskowiec eskortowy Pegasus.


vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwazniejsze ze mamy jakis wielki statek przyda sie do eskorty kilku Huul-e, wracajac do tematu to ja jestem zadowolony ze ni bedzie end game bo wtedy zazwyczaj jest co robic, a nawet jeszcze wiecej :-) przygotowac jakis statek do jakiejs konkretnej wyspecjalizowanej funkcji to nie bedzie szybka sprawa i bardzo dobrze ????:-) Dla kazdego cos dobrego najwazniejsze zeby grac razem i na tsie wtedy mozna duuuzzzoo. Czuje ze do momentu wejscia pelnej gry kazdy czegos tam posmakuje i zorientuje w jakiej profesji czuje sie najlepiej. Ja na przyklad nie widze sie w roli eskorty na jakims malym stateczku aleeee trzeba bedzie stestowac :-) i pewnue kazdy z nas tak zrobi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

pod linkiem na wiki są statki które gdzieś były wspomniane a może jest ich więcej:

http://starcitizen.wikia.com/wiki/Ships

Do statków większych od Javelin oprócz tych które wymieniliście można dodać pewnie jeszcze Retribution-class Capital Ship i być może dojdą inne. Javelin jest dużym statkiem ale do tych największych mu będzie ciągle daleko.. Więc z UEE nadal nie będzie można za mocno zadzierać.. Co do potyczek z innymi Orgami i władzą w systemach bez głównego wojska UEE to inna sprawa.

Jeszcze trochę wody pewnie upłynie zanim się dowiemy jak się gra w SC, stabilny build może w nowy rok ;) zgadzam się z Tobą @Mistrzunio że wyposażanie statków pewnie będzie trwać..

EDIT: Info ze sprzedaży Javelina:

"...PLEASE note before buying that the Javelin is not a free ride to interstellar domination. While it’s the largest ship we have made available to backers, it’s actually the smallest UEE ship-of-the-line. ..."

Edytowane przez Meandester

Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Vim Tak czy inaczej Flota AD skłąda sie z Javlina, kilku Idrisów i Endeavora master. Zatem trzy z pięciu największych statków są w naszej ekipie. Ponadto z tego co wiadomo to Pegasus i Bengal maja być oferowane w podobnej limitowanej ofercie jak Javelin. Zatem znajdą się orgi posiadające takie statki. 


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jazz Nie wiedziałem, że tyle sprzętu mamy :D zresztą mhhh wymienianie co mamy a czego nie mamy na części otwartej forum to słaba opcja.. Co do tych największych statków, to trzeba je rozróżnić na największe dostępne dla graczy i tych do będą jeszcze większe ale w świecie SC.. Bengala nie można kupić, będzie można go odnaleźć w grze, prawdopodobnie uszkodzonego. Będzie trzeba go naprawić własnymi siłami. Flota UEE nie pozwala na posiadanie Bengala przez korporacje więc pewnie będzie trzeba parkować nim gdzieś na uboczu w niezbyt bezpiecznym miejscu..

Edytowane przez Meandester

Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze wiem, to tego chyba nie potwierdzali. IMO niemożność utajnienia takiej informacji na RSI byłaby skrajną głupotą...

@Meandester tu póki co wszystko jest płynne i wą tpieę że znalazłby się jakiś Czesio któremu chciałoby się tyczeć na forum i kompilować stan floty. Zwłaszcza że zapewne nie byłby to Polak bo ich większość jest u nas ;) 

Chociaż z drugiej strony ciut paranoi nie zaszkodzi...


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo  organizacji na forach podało  info  o psiadaniu Javelinów. Sam widziałem  co najmniej 1 która podała, że ma ich 3 o 2 nie wspomnę.

Zresztą chyba Jazz ma rację, że takie info będzie będzie w zakładce Fleet View nawet jeżeli to była tylko opcja , sądzę  że silne orga wymuszą na RSI takie informacje (chociażby żeby się pochwalić i przyciągnąć do Syndykatu nowych członków).

Utrzymanie Javelina będzie  i tak dużo  kosztować , bo cała Organizacja będzie musiała  go wyposażyć a potem utrzymać. Mechanizmu ekonomicznego na razie możemy się jedynie domyślać , bo pan R  ma mnóstwo pomysłów , które gracze mu sugerowali , a to chyba dopiero  za jakiś  dłuższy czas. Wtedy też będziemy mogli ocenić w jaki sposób członkowie naszego Syndykatu bedą  mogli  odprowadzać część dochodów i pracować na rzecz Organizacji no i odwrotnie jakie zadania będą ciążyć na AD aby wspomóc członków.

 

 

Edytowane przez Drus4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności