Skocz do zawartości
Nebthtet

Star Citizen a refundacje

Refundacje  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy uważasz że CIG powinno refundować pledge każdemu, kto sobie tego zażyczy?

    • Tak
      11
    • Nie
      17


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnie zamieszanie z Derekiem Smartem po raz kolejny podniosło kwestię refundacji pledge'y. Co sądzicie na ten temat? Czy uważacie że CIG powinno bez szemrania zwracać kasę każdemu, kto sobie tego zażyczy? Zagłosujcie w ankiecie i podzielcie się opinią dlaczego uważacie tak, a nie inaczej.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie powinni zwracać pieniędzy za zakupy, każdy kto wydal swoje ciężko  zarobione pieniądze na grę która nie jest nawet w alpha testach wie że kupuje kota w worku bez gwarancji że owa gra będzie spełniać jego wymagania... jeśli będzie miał potem pretensje to tylko do siebie że dał się skusić, owszem taka opcja mogła by się pojawić w momencie wypuszczenia gry. Człowiek pogra sobie powie to nie dla mnie i może oddać, chodź do tego mogli by po prostu wypuścić kilku godzinny free trial (podoba się kupuje nie to idę pograć w coś innego). Reasumując moją zagmatwana wypowiedź " Nie dla refundacji ".


baner.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No prosze, 11 głosów a komentarz jeden  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Ja również jestem na nie w temacie refundacji - głównie ze względu na fakt, że jest to mega zagrożenie dla stabilności i szansy na ukończenie gry. Tak naprawdę efektem tego byłoby to, że CIG ma pieniądze ale jednocześnie ich nie ma (bo w każdej chwili horda ludzi może "wypłacić" swój wkład).

Oczywiście powyższe nie bierze pod uwagę np trudnych sytuacji życiowych czy naprawdę sensownie uzasadnionych refundacji. No ale takie sytuacje zapewne byłyby indywidualnie rozpatrywane przez CIG.

Pytanie do osób będących na "tak" - gdyby opcję udostępniono to skorzystalibyście? Czy tylko jesteście zdania że CIG powinno zwracać każdemu, kto o to poprosi?


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Market "crowdfundingowy" (bo nie o jednej platformie tu mówimy) mocno boi się sytuacji w której ktoś nabija backerów w butelkę i znika z kasą. Takie akcje ubiły by zupełnie wiarygodność takich zbiórek pieniędzy. Więc muszą mieć jakiś wentyl bezpieczeństwa. 

W przypadku SC sytuacja jest podobna, ale inna - z powodu skali. Klęska (zamknięcie projektu) SC odbiło by się na wszystkich i podniosło by temat kupowania kota w worku (gdy kot się jeszcze nie narodził, a worka nie uszyli) jakim jest finansowanie społecznościowe. Więc akurat w przypadku SC boję się trochę mniej  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Zresztą, jak słusznie @Neraki zauważył, wiemy w co wpakowaliśmy kasę i że płacimy za marzenia. 

Podsumowując. Opcja zwrotu kasy imo powinna być, ale nie z automatu. Sytuacje losowe itp. Zwrot ten powinien być też częściowy / od pewnej kwoty. A jeśli projekt nazbiera na tyle kasy/ludzi, żeby się 'upiec', to pojedyncze osoby wycofujące fundusze, przecież, nie będą problemem.


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż przeżywam aktualnie kryzys wiary i uważam, że Chris Roberts to taki Peter Molyneux tylko z górą naszej forsy. To uważam, że nie powinno się zwracać przy crowdfundingu. Każdy ma rozum i powinien zdawać sobie sprawę z tego, że to może nie wypalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok skoro byłem na tak to czuję się w obowiązku napisać dlaczego. CIG biorąc od nas pieniądze zawiera niespisaną umowę, wzamian za nasze pieniądze on dostarcza to co obiecał. A jak każdy widzi im projekt dłużej trwa tym coraz bardziej zwalnia a powinno być odwrotnie. Jak pamiętamy w tym roku powinniśmy otrzymać kilka istotnych modułów czyli FPS, SQ42, socjal. Bądźmy szczerzy jest to mało prawdopodobne. Zatem uważam, że umowa między backerami a deweloperem nie jest realizowana zgodnie z umową. Zatem zasada zaufania została podważona, a to znacz że ci którzy uważają że ich pieniądze zainwestowane w projekt powinny wrócić do nich powinni zostać potraktowani tak jak tego chcą. Ja wiem za marzenia trzeba płacić ale też trzeba szanować tych co dali się im uwieść. Zaznaczam jednak, że ja wciąż wierzę w SC i paradoksalnie dla Polaków opóźnienie działa na korzyść gry.

Edytowane przez Jazz

 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy ja od nie wierzyłam w te terminy od momentu jak było wiadomo że projekt się rozkręca. Wystarczy spojrzeć ile czasu Blizzowi zajęło stworzenie WoW i jak wiele razy przekładano premierę.

Na stworzenie dzieła o tej skali i skomplikowaniu trzeba czasu. Tego się nie przeskoczy (no chyba że ktoś by im dostarczył gotowe rozwiązanie - co się nie zadzieje, bo takowe nie istnieje).

Nie zgodzę się z twierdzeniem, że development zwolnił. Mniej rzeczy pokazują publicznie, są kolejne delaye - ale (co było widać na megaleaku) sporo jeszcze nie widzieliśmy. Z resztą AC też było opóźnione tak więc SM nie powinien nikogo dziwić  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png"> 

Tym niemniej faktycznie nie powinni podawać konkretnych terminów (nawet ograniczonych do kwartału) i zawsze podkreślać że to co się podaje to szacunek daty, a nie coś wyrytego w kamieniu. 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - słowo to tylko słowo... Tu nie było przyrzeczeń i cyrografów  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, jeżeli płacę za coś a tego nie otrzymuję (wszystkie obiecane terminy wydania są ciągle przekładane) to powinienem mieć prawo do pełnego zwrotu pieniędzy. 

 

Ci którzy głosują na nie są chyba za złodziejstwem i nabijaniem ludzi w butelkę. 

Edytowane przez centurionix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Więc, mimo iż osobiście uważam że zwroty kasy jako takie dostępne być powinny, odpowiedziałem Nie, bo oddawanie każdemu i wszystkiego to imo zły pomysł  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neb tylko, że to było słowo pisane. Owszem nie przysięga ale internet takie rzeczy pamięta. Poza tym Neb nawet jeżeli było by to tylko powiedziane to umowa ustna w świetle prawa jest tak samo ważna jak spisana. Zatem ty jako osoba dbająca o interesy, jakby nie patrzeć poważnej firmy nie powinnaś szafować takimi zwrotami. 


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jak widać pole do nadinterpretacji szerokie. Wyjętą z kontekstu wypowiedź odnosicie do polityki AD? Chyba nie o tym jest rozmowa chłopaki. Zaśmierdziało mi to polityką jak z Wiejskiej, niefajnie.

Co do umowy ustnej - w Polsce jest wiążąca, jak w innych krajach to nie wiem. Ale kto konkretnie jest stroną tutaj? Bo jakoś nie wierzę że każdy z nas stanął twarzą w twarz z umocowanym prawnie przedstawicielem CIG i dostał obietnicę  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">. Tak więc słowo sobie, a rzeczywistość sobie. Z życia mogę powiedzieć - bez pisemnego powiedzenia na tzw. gębę nic się nie liczy (o czym przekonałam się nieraz i to boleśnie) a prawnie i tak wiele nie wskórasz w takiej sytuacji.

A co do tego że internet nie eroduje... Owszem, ale zagłuszyć i zaszumić można wiele, zakopać informację pod masą śmieci również.Słowo i prawo można wyginać w dzisiejszych czasach na wiele sposobów i na to trzeba brać poprawkę.

@centurionix - daruj sobie proszę nieudolny trolling. A jak chcesz porozmawiać o dyplomacji i polityce Ater Dracones to zapraszam do sekcji poświęconej organizacji.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja odpowiedź to: tak i nie,tak bo miło mieć te swoje prawa konsumenckie, a nie z powodu że każdy przy zdrowym podejściu i lekkim obyciu w branży powstawania gier video, dobrze powinien sobie zdawać sprawę od początku z tego że "kupowaliśmy" (w sumie to inwestowaliśmy w niego) kota w worku. Krótka piłka, nie ma nic za darmo a jak ktoś chce coś za darmo to życzę powodzenia po całości, a CIG za darmo tej gry nie zrobi (zjeść muszą, nakarmić rodziny i do tego mieć na wszystko co do gry powstawania potrzebne, so logic and simple) i każdy dobrze o tym wie. Oczywiście że bym obstawał całkowicie za tak, jeżeli SC śmierdziało by scamem, a nim nie jest (nawet sobie nie może na to już pozwolić, bo stawką jest światowy wizerunek crowd fundingu jako działającej i sprawnej idei). 

Podsumowując, sprowadzam się bardziej ku nie, jeżeli mam wybierać. Każdy wie jakie jest ryzyko, a jak komuś się nie podoba że mogę wywalić w błoto 10 000 tyś zł to niech się wypcha, zarobi swoje i robi z nimi co dusza zapragnie bo ja lubię moje pieniądze wystawiać na ryzyko, bo rady to jedno ale konsultanci cudzego portfela to już jest dno dna.

Co do CIG i ich terminy, czy naprawdę ktoś wierzył w te terminy, tak na serio? Nie raz zaznaczyłem że CR zapędził się sam w kozi róg z swoimi nowymi koncepcjami i zapłacimy za to dłuższym czekaniem na gre, ale warto na to czekać! CIG to nie Pan Marian co kafelki kładzie i mówi że do jutra fuga wyschnie, CIG "nie wie kiedy fuga wyschnie" bo robią coś, co jeszcze nikt wcześniej nie robił.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Z waszych komentarzy wynika że kupiliście grę "Star Citizen". Mogę się mylić, ale zawsze wydawało mi się że przekazując pieniądze CIG wspomagam projekt a zatem jest to darowizna, a nie zakup. Rozumiem że ludzie którzy wspomogli ten projekt, nie będę musieli kupować gry gdy ta wyjdzie, ale uważam że jeśli się komuś coś daje a nie pożycza to nie powinno się żądać zwrotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ byłem pierwszy który zagłosował za "TAK" też coś napiszę ...  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif">

Dla mnie to nie kwestia kupowania/wspierania/godzenia się/akceptacji zasad i innych "ładnych tekstów napisanych przez prawników czy dział marketingu" firmy CID

Ewentualna możliwość refundacji ma być tylko hamulcem dla

  1. ciągłego poprawiania i udoskonalania gry ...
  2. rozbuchanego "ego" i megalomanii Twórców - w stylu tacy jesteśmy "zjebiś...i", że wszyscy którzy mają inne zdanie na 100% się mylą ...
  3. w pewnym stopniu dotrzymywania podanych terminów ...

Zgadzam się, że histeria i panika tzw. Społeczności w połączeniu z koniecznością zwrotu może zagrozić projektowi ale jest to narzędzie dzięki któremu projekt będzie trzymał się jakiegoś harmonogramu bo nawet przytaczany od dawna przeze mnie czyli rok 2017 jako data wydania grywalnej wersji PU może być zagrożony ... :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Mam nadzieję, że do CIG dociera sugestia w postaci zmniejszenia aktualnych wpływów. Mniejszy hype => zacznijcie wydawać coś innego inż artworki statków.

Pieniądze, jakie by nie były, kiedyś się skończą i na pewno zdają sobie sprawę z tego, że muszą zrobić grę wcześniej ;)


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dako - i to co piszesz ma sens. Obecna polityka zwrotów przecież istnieje - ludzie którzy o nie wnoszą często dostają refundacje. Albo osoby które są w trudnej sytuacji finansowej. Podchodzą do każdego przypadku indywidualnie i z tym się jak najbardziej zgadzam.

Natomiast niczym nieograniczona polityka refundacji działająca na zasadzie "to co wpłaciłam CIG jest jak kasa na moim ROR-ze w banku i mogę sobie to wyplacić w każdej chwili" byłaby absolutną pomyłką i uniemożliwiałaby CIG jakakolwiek realną kontrolę nad finansami.

Rozważcie taki RL scenariusz: myślicie ze banki mają tyle środków żeby pokryć zapotrzebowanie gdyby każdy klient przyszedł i wypłacił całość posiadanych środków?


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nebthet - Oczywiście zgadzam się z Twoją opinią tu nie ma "złotego środka" i jedynego słusznego rozwiązania zostaje tylko tzw. mniejsze zło

Oczywiście, że nikt z Nas nie chce aby Społeczność pod wpływem emocji lub tendencyjnych/personal marketingowych wpisów napisanych przez np. takiego Pana Derek-a Smarta miała możliwość wypłaty i utopienia Naszego projektu ...

Ale świadomość takiej możliwości może wpływać na Pana CR i resztę ekipy w pewien sposób mobilizująco.

Nic tak nie motywuje do działania jak utrata tego co się już posiada ...  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif">

 

ps.

Gdyby ankieta była napisana w inny sposób niż tzw "zero-jedynkowy" rozkład głosów pewnie byłby inny ... :D

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Tu nie trzeba nic rozważać, to jest fakt. Gdyby wszyscy ludzie nagle zechcieli wypłacić swoje wszystkie pieniądze to by wszystkie banki padły, a kasy i tak by nie starczyło.

Zgadzam się z Dastro w większości kwestii. Od początku było wiadomo, że ryzyko będzie, ale nikt nikomu nie kazał też kupować od razu pakietów za parę tysięcy $.
Nie wiem jak obecnie wygląda sprawa refundacji, ale jeśli jest tak jak napisała Neb to nie jest źle wg mnie. Gdyby wszyscy mogli bez problemu zrobić refundacje i teoretycznie wszyscy by to zrobili to CIG by nawet nie mogło wszystkim wszystkiego oddać, bo już trochę wydali na rozwój SC. To by wyglądało jak potrzymaj MOJE pieniądze, możesz z nimi robić co chcesz, ale jak zechcę je z powrotem to masz mi oddać - słowem absurd.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam wierzę w rozsądek Społeczności i to ,że nikt rozsądny nie "udupi..." takiego projektu jak SC.

Wystarczy spojrzeć na odzew w kwestii Pana Dereka Smarta i jego nieudolne próby kwestionowania uczciwości i kompetencji CIG ...

A sam fakt istnienia możliwości utraty np. kilku milionów USD z tytułu konieczności zwrotu refundacji (pomijam już katastrofę marketingową) może zachwiać trochę stanem "samozadowolenia" ekipy z CIG i Pana CR ...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddech społeczności na karku czuć powinni  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> ale wiesz - każdy projekt można wyłożyć odpowiednio przeprowadzonym i odpowiednio uporczywym czarnym PR-em. Tu na szczęście wygląda że taka sytuacja nie zaistnieje (chyba że CIG rzeczywiście da przysłowiowej d*** na całej linii).


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam jeszcze na pierwszej stronie CIGa, tej starekj z czasiw kickstartera byl taki button / checkbox "czy bedziesz sie domagal refundacji w przypadku klapy kickstartera" Na chwile obecna z forum na RSI niw wiele przypadkow kojarze ze ludzoie domagali sie refundacji, mimo to CIG kase oddawal, nie wiem czy wszystko, ale oddawal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności