Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

To nie Forbes tylko bloger ktoremu hostuja wypociny. A wiekszosc tam pisze chyba za darmo.

Btw. te domniemane źródła, które mówią, że w CIG panuje burdel biorą się stąd: https://www.glassdoor.com.au/Reviews/Cloud-Imperium-Games-Reviews-E776546.htm?filter.employmentStatus=REGULAR&filter.employmentStatus=PART_TIME&filter.employmentStatus=UNKNOWN

czyli ze stronki gdzie mozna oceniac pracodawce. Bez weryfikacji. LOL.

https://www.reddit.com/r/starcitizen/comments/3n6lum/escapist_anonymous_sources_uncovered/

Edytowane przez Nevarion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy pokażą jakiś Perstiance w sensie na planecie A wsiądź w statek, poleć na planetę B, kup inny statek, weź questa, zrób questa, poleć na planetę C itp :P.


Mam nadzieję że SC jednak uda się dokończyć i będzie to dobra gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję ochłonąć, popić wodą i pomyśleć ...  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif">

Bo najlepsze w tym jest to, że te tzw. anonimowe źródła pojawiły się tam całkiem niedawno tj. kilka dni temu bo wcześniej nikt na pracę w CIG nie narzekał ... :D

Społeczność reddit-a jest w trakcie ustalania tzw. "źródełka"  https://www.reddit.com/r/starcitizen/comments/3n6lum/escapist_anonymous_sources_uncovered/

Wychodzi na to, że mniej lub bardziej prawdopodobne jest to, że autorem wpisów może być Pani Lizzy (dla niewtajemniczonych tzw. źródło naszego ulubieńca Pana Derek-a Smart-a) .

Nie chce mi się cytować a tym bardziej wklejać obrazków i wpisów tej Pani ... (wszystko tj. opis i linki są podane wyżej)

Ciśnie mi się na usta jedno pytanie :

Czy jeden Pan Derek "Bystry Inaczej" (który nie potrafi zrobić gry bo jego dotychczasowe osiągnięcia to mniej lub bardziej porażka, ostatni LoD to "jedno wielkie dno i 4 metry mułu") oraz jedna Pani Lizzy z "parciem na tzw. szkło" oraz nie wiadomo kto np. czyli Wy i również Ja mogący napisać cokolwiek na glassdoor.com.au na temat CIG są takim wiarygodnym źródłem ?

Szczerze ?

WTF ?

 

 

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ta gra musi wyjść i wyjdzie tak czy siak. Jedyną bolączką jest to jak daleko będzie odbiegała od obietnic nam złożonych. A może nie będzie odbiegała i będzie prawie doskonała... Mnie na prawdę nie interesuje co Teodoryk Mądry nawymyśla, czego się czepi czy jakiego tematu będzie następny shitstorm (pewnie obwini CR o to, że mu LoD gównianie wyszedł). W każdym razie ja wierze w powodzenie tego projektu, z takiego powodu, że jak nie wyjdzie, jak CR oleje tyle osób, które wsparły projekt i stwierdzi, że nie - ta gra nie ma prawa bytu, za dużo wziąłem na głowę, nie da się... On w tym momencie może się zaszyć gdzieś w dzikich czeluściach meksyku. Nie ma życia w branży. A wygąda na ambitnego człowieka i raczej nie jest to jego ostatnie "słowo". Także pozostało nam tylko i wyłącznie czekać, bo czasu nie przyśpieszymy. A gra wyjdzie... Tylko jaka będzie?  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Credible confirmed source ot it ain't happened.

Czyli bez potwierdzonych źródeł to i ja sobie mogę twierdzić że jestem cesarzową Japonii i będzie miało to g*** wspólnego z rzeczywistością. Papier (zwłaszcza elektroniczny) jest cierpliwy i zniesie wszystko. Owszem, zasłaniają się tym że "jeśli trzy anonimowe źródła mówią to samo to taka informacja jest bardziej wiarygodna" ale tak naprawdę to mobilizując aktywnych ludzi chociażby z tego forum można stworzyć takich anonimowych źródeł multum.

Co ciekawe, jedna z teorii na którą się natknęłam to że studia AAA już właśnie w ten sposób kopią pod SC bo jest za dużym zagrożeniem (a nuż pokaże że da się stworzyć lepszy produkt za mniejszą kasę bez korpomaszyny i ładowania kilometrów sześciennych forsy w marketing).

Rzecz jasna najprawdopodobniej jest to kolejna teoria spiskowa ale jeśli już pojawiają się niestworzone wymysły to czemu i nie taki  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego czy wkurwiony pracownik wywalony na pysk lub taki który odszedł sam z różnych przyczyn jest wiarygodnym źródłem? Niesądzę. Coś mi mówi że jest to klasyczny przykład rewanżyzmu. Niemniej cały czas uważam że CR powinien ujawnić stan finansów. To rozwiałoby wszelkie wątpliwości.


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W firmie zatrudniającej ponad 200 osób i przez którą przewinęło się ze 100 osób które już nie pracują dla CIG. To zaledwie 3% pracowników. Dla faceta takiego jak ja pracującego od 20 lat w korporacjach niezadowolony pracownik opowiadający niestworzone rzeczy to norma. Wiele razy słyszałem że mam sobie szukać roboty bo firma padnie już wkrótce. A jak dotąd te firmy mają się dobrze. Za to te firmy które miały się świetnie i rządziły padły na ryj. Witaj w korpomordorze Zgudi.


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chyba usłyszał powiedzonko "powtórz kłamstwo 1000 razy, a stanie się prawdą". Z jednej strony widzę, że na Derek po prostu się uwziął na CIG, a z drugiej strony widzę kolejne i kolejne statki tylko wołające "dajcie nam więj kasy!". Sam nie wiem o o tym myśleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imho z tymi statkami to nie tak.

CIG zwyczajnie realizuje swój plan wydawniczy zapowiedziany już od dawien dawna. Przecież aktualnie sprzedawany  MISC Endeavour jest jednym ze statków który był celem Stretch Goals 57 mln (listopad 2014) https://robertsspaceindustries.com/funding-goals

CIG wbrew temu co sugeruje np. taki GOL nie sprzedaje go akurat teraz bo musi mieć szybko pieniądze. Raczej samo go sobie nie wymyśliło rok temu tylko po to aby podreperować finanse akurat teraz. Ale cena niestety wpisuje się w zakres cen które Społeczność zaakceptowała już dawno i jest skłonna za takie jednostki zapłacić. Sam termin sprzedaży od wtorku od początku w planach CIG miał być dłuższy bo wg wczorajszych informacji  potrwa do zakończenia CitizenCon. Zresztą w trakcie CitizenCon też będzie coroczna wyprzedaż  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

 

ps.

Wczoraj w RtV powiedziano, że PTU 1.3 nie wypuszczą jednak dzisiaj ale będzie bardzo bardzo szybko  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Co do zawartości to jest "wielki sekret" :thumbsup:

 

ps2.

Więc "psy szczekają a karawana jedzie dalej" ...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Ja miałem na myśli wielbłądy  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

Pozostaje czekać cierpliwie do CitizenCom i tego co w tym czasie i w jego następstwie się pojawi oraz ...

do wydania 'Line of Defence"  http://store.steampowered.com/app/266620/ Pana DS bo myślę, że wówczas społeczność odpłaci temu Panu "pięknym za nadobne" :devil:

ps.

I żeby nie było:

Cała ta sytuacja może imho wpłynąć pozytywnie na projekt SC bo może zwyczajnie uświadomi/przypomni Panu CR, że:

  • "lepsze jest wrogiem dobrego" a perfekcja zabija ...
  • mimo wszystko jednak jakieś tam terminy dla Społeczności są ważne
  • ktoś jednak "patrzy mu na ręce"

:devil:

 

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo opcja z tym że przejebali kasę jest całkiem realistyczna. W szczególności patrząc na temp prac.
Jestem dobrej myśli aczkolwiek nie wykluczam że coś mogło pójść nie tak. Trzeba czekać na oficjalne info albo premierę gry ^^.

W zasadzie żeby przyciąć koszty na początek mogli by darować sobie na chwilę obecną lądowanie na planetach, za to zostawić stacje kosmiczne i chodzenie po statku. Dodać abordaże, posiadanie stacji, i więcej funkcji w stylu mmo niż Elite - moim zdaniem było by ok. Resztę rzeczy mogli by dodać po premierze.

Edytowane przez Xender

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Czyli ciac to co ma byc jadrem gry, a nadal pchac taki Squadron 42 z najwyzszym priorytetem? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra... powoli tego wszystkiego nie czaję. Szczególnie tego ostatniego filmiku... :/ 

Nie jestem na pewno jakimś geniuszem, ale chyba jest różnica między kupnem czegoś, a zainwestowaniem w to pieniędzy. Jak dla mnie kupić można coś co już istnieje, zainwestować można w coś czego jeszcze nie ma, a istnieją jedynie obietnice. Więc każdy z nas zainwestował tyle kasy ile był w stanie i żaden z nas nie powinien być zdziwiony jeśli nigdy nie odzyskamy tych pieniędzy. Bo z inwestycją wiąże się ryzyko.

Co do tego całego dramatu CR vs DS. Jak tak patrzę na ilość kasy jaką CIG dostaje w ciągu miesiąca (Średnia z ostatniego półrocza to 2,5mln$ mniej więcej)... to nie chce mi się wierzyć aby wszystko byli wstanie przejeść. Ale co ja tam wiem... nie znam się na tworzeniu gierców.

Zresztą... jakoś tak dziwnie to wszystko zbiega się z czasem z wyczekiwanym pach'em 1.3 który może sporo zawierać, no i Citizen Con'em. Jak dla mnie to idealna okazja by pokazać maluczkim... "Ha! Widzicie! Mamy się dobrze i do tego wypuszczamy w ciul rzeczy do graczy. Ale wy wszyscy jesteście nie Mądrzy!"

: D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 kek, sami zaczeli shitstorm, nie zastanawiajac sie dwa razy nad tym co chca zamiescic, olewajac korespondencje CR, a teraz prosza by CIG czekalo, az "zakoncza" swoje sledztwo  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_teehee.gif">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto przeczytać to:

http://totalgamingnetwork.com/entry.php?117-The-Sky-is-Not-Falling-for-Star-Citizen-or-Cloud-Imperium-Games

To co mnie zastanawia to jakie warunki pracy panują w Escapist. Lizzy Finnegan jest członkiem redakcji dopiero od pół roku. A szefostwo portalu pozwala wypuścić tekst, który jeżeli nie potwierdzi się to skończy się dla nich pozwem sądowym i bólem dupy. A coraz więcej faktów wskazuje na to, że nie starano się potwierdzić rewelacji Pani Finnegan.

I to mnie zastanawia czy ktoś wie czym ona zajmowała się wcześniej? 

Czy ma jakieś osiągnięcia dziennikarskie pozwalające szefom Escapist bezkrytycznie przyjmować jej słowa i stać za nią murem? Szukałem informacji o tej kobiecie (przyznaję niezbyt intensywnie) i oprócz kwestii CIG nic ciekawego nie znalazłem. Dlatego rodzi się pytanie w co gra Escapist? I kim jest Lizzy Finnegan?


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności