Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Zgudi, to stare wieści - list Ortwina dawno wisi na głównej RSI  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Jak widać GOL trochę problemów z zapłonem ma czasami :D


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy dziennikarz nie ma dnia wolnego  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu macie kawałek stosunkowo bezstronnego komentarza na team problemu CIG:

Porusza on ciekawą kwestię. Mianowicie Star Citizen jest teraz w sytuacji lose-lose. Pytanie tylko ile na tym wszystkim straci. Taki nadszarpnięcie wizerunku firmy, która stoi TYLKO na zaufaniu może się bardzo źle skończyć, a przegrana z magazynem może już prawie pogrzebać projekt. Atmosfera jest ciężka, a podgrzewa ją jeszcze CitizenCon. Czas, żeby Cris Roberts pokazał co potrafi. Jeśli wygra z The Escapist w ciągu tygodnia oglądalność streamu/reportażu z CC mocno się zwiększy, a to może dać takiego kopa funduszy

Niestety nie warto na to liczyć. Niemniej, zainteresowanie CIG wzrasta, co dla nich jest raczej pozytywne jeśli odpalą stream z CC i pokażą coś dużego, albo pozwolą odegrać jakąś misję na normalnej mapie, albo pozwolą swobodnie na niej polatać. 

Jeśli nie będzie tam nic SZCZEGÓLNIE  wartego uwagi, a spór z Escapist nie zostanie szybko zakończony to projekt, a za nim wszystkie przyszłe, duże projekty crowdfunding'owe mogą upaść...

Trochę odbiegłem od tego co zamierzałem napisać, ale tak to jest jak ciągle ktoś przeszkadza  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milczenie Escapista jest bardzo wymowne. Moim skromnym zdaniem teraz siedzą i rozmyślają jak wydostać się Shitu w którym utknęli po szyję, zanim podejdzie im ono po czubek głowy. Co tak na prawdę się stanie? Wszystko zależy od tego jaki status mają publikujący tam ludzie. Jeżeli są zarejestrowanymi dziennikarzami to tylko prokurator specjalny może nakazać im ujawnienie anonimowego źródła. A to raczej mało prawdopodobne bo to sprawa cywilna. 

Jeżeli nie są dziennikarzami a raczej blogerami. To kiedy sprawa trafi do sądu to każdy sędzia nakaże ujawnienie osoby która była informatorem w celu sprawdzenia czy rewelacje Escapista nie są tylko złośliwymi pomówieniami autorki tekstu. Bloger nie jest chroniony kodeksem etyki dziennikarskiej. I tu Escapist dał ciała. Bo jeżeli nawet to co napisał jest prawdą pytanie brzmi czy ci co przekazali im te informacje zechcą je potwierdzić. Powiedzmy to wprost jeżeli informatorzy potwierdziliby publicznie wszystko co zostało napisane, to w branży są spaleni i mogą zacząć szukać pracy w Wallmarcie. Po takiej akcji nie zatrudni ich żadne studio Developerskie.  

Wariant drugi "jurnaliści" Escapista a zwłaszcza Pani Finnegan dała się zrobić w trąbę i ktoś ją wrobił. Jeśli tak jest to jej kariera blogersko dziennikarska właśnie się zakończyła. W dodatku teraz dziewczę siedzi między młotem i kowadłem. Bo nawet gdyby było to prawda co napisała jeżeli, żadne ze źródeł nie potwierdzi tego co mówiło wcześniej ma przerąbane. Jedynie ratuję ja jakiś zapis audio video na którym ma nagrane słowa anonimowych źródeł. Jeżeli nie ma ich nagranych to kiepsko. Portal starci wiarygodność i nie wróżę mu długiego żywota. 

Pierwszą szansą dla Escapista jest, to że któreś ze źródeł ma jaja, moralny kręgosłup lub cokolwiek innego co nie pozwoli mu się ugiąć i potwierdzi swoje słowa.

Drugą jest dogadanie się z Australijskim portalem aby ujawnił np. IP osób z które dokonały wpisu. Ale to równie prawdopodobne jak to, że Derek Smart nagle pokocha CR i uzna że SC to gra wszech czasów. Gorzej dla Escapista kiedy okaże się, że wszystkie wpisy dokonano z jednego IP. 

Tak czy inaczej Escapist się zagalopował. Co gorsze dla nich jeżeli na CC CIG pokaże coś co zwala z nóg albo opublikuje P1.3 z wersję alfa Star Marine, to całkowicie się pogrążą.

Coś mi mówi, że już niedługo Escapist będzie się mocno kajał (czego z całego serca im tego życzę) i sprawy w sądzie nie będzie. To z kolei może wyjść CIG na dobre, bo nikt nie odważy się na to aby ich atakować nie mając absolutnie całkowicie niepodważalnych i niezbitych dowodów. Rodzi się tylko jedno pytanie czy to wyjdzie na dobre projektowi gdy nikt nie odważny się powiedzieć krytycznego słowa. 

Ale jak to będzie przekonamy się już niebawem.


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Escapist jako taki nie jest zły (kudos dla nich że bronią swojego człowieka - nie dyskutuję tutaj o słuszności racji Finnegan lecz o tym, że redakcja stoi za członkinią załogi).

Co do samej Finnegan IMO została wpuszczona na minę. Z tego co ostatnio doczytałam w necie wyłania się obraz sytuacji gdzie nikt nie chciał tego publikować z racji braku wiarygodnych źródeł, a ona połasiła się na łatwą sławę i mega scoop (dla niej to była okazja o takiej skali jak dla Faktu sami wiecie które zdjęcie na okładkę - chociaż takie porównanie nie bardzo uchodzi).

W dzisiejszych czasach, gdy etykę dziennikarską częściej widzi się w książkach / serialach / filmach pokazujących jakiegoś niezłomnego pismaka nie dziwi mnie fakt, że ktoś się mógł połasić na to, by skorzystać z tak smakowicie wyglądającej okazji.

A tak naprawdę... Popatrzmy z boku: DS się marnuje. Powinien zacząć się wynajmować politykom, manipulować potrafi znakomicie. Bo nie okłamujmy się, jak by nie zaczął kręcić, mieszać i szturchać to cała sprawa nie miałaby miejsca (a kto wie, może i James i s-ka dalej by pracowali w CIG).


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Spokojna Twoja rozczochrana, to że żadne pismaki nie siądą na CIG nie znaczy, że wciąż nie będzie nad nimi wisiał Bicz Boży pod postacią całej społeczności.


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to Escapist przyją taktykę CSF Cover Self Ass. Stoją murem bo co im pozostało? Przyznać się że nikt nie chciał publikować tekstu a mimo to poszedł w net. Wyszli by na bandę amatorów. 

Tak czy inaczej jeżeli Finnegan nie uda się uwiarygodnić źródeł Escapist ma przerąbane. 


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc zaczyna się...


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie zaczyna. Zasłona dymna. Tekst o zaproszeniu Escapista miałby sens gdyby do CC było pół roku. A tak to nic innego jak tylko odbicie piłeczki. O wszem gdy CR nie pokaże nic wartego uwagi wtedy uważam, że cała społeczność powinna domagać się od krzesełowego wyjaśnień. A na tą chwilę Finnegan robi dobrą minę do złej gry i tyle. 


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się w sensie, że będzie pozew sądowy, skoro nie było oficjalnych przeprosin  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasmarowali taką ścianę tekstu, że nie będę tego czytał nawet w ramach nauki języka. Może jakiś samarytanin streści co tam pismaki w ramach dupo-chronu wysmarowały ?


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie przesadzajcie. To co tu nas interesuje to tylko update, bo reszta to te same padło o którym mowa od kilku dni. A rzeczony update poniżej:

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Czyli "obstajemy przy swoim i zamierzamy dalej prowadzić dochodzenie, a od chwili publikacji skontaktowały się z nimi dodatkowe źródła, z którymi są obecnie prowadzone wywiady potwierdzające szereg zarzutów." Twierdzą też, że jeśli oferta Chrisa by Escapist spotkał się z developerami i zobaczył jak powstaje gra będzie aktualna to z niej skorzystają by dostarczyć publice "wystarczającą ilość informacji i mieć możliwość samodzielnej weryfikacji zarzutów źródeł".

Czyli jak dla mnie ratowanie twarzy i dupochron. 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dako to jest piękne.  Musze to wrzucić na mojego Twittera i go oznaczyć :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro cię zbanował - i tak nie zobaczy  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sad.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neb, nie chodzi o niego, ale o ludzi wokół niego.


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga - udałem się do jaskini trolla i wywietrzyłem kolejnego "newsa". Czytacie na własną odpowiedzialność  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">
[Star Citizen – The End-Game]
 

Wieść gminna niesie, że Smart podobno w końcu idzie do sądu przeciw CIG...

Edytowane przez ManganMan / Shivon
Korekty związane z newsem

en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kliknąłem, po 2ch zdaniach poczułem mdłości  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_yucky.gif">

Tu miało być coś inteligentnego, ale wolę nadal ignorować wypowiedzi DSa.


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Ostrzegałem ;)
Ba - nawet DoNotLink uznało ten link za "gwuo" (interpretację zostawię wam) :D


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zgudi jesteś na wskroś przeszyty złem, hańba Ci  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności