Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jakbyście mieli jakieś pytania odnośnie premek to większość premek dokuje u mnie w porcie (wraz z 60 innymi okrętami). Brakuje mi tylko kilku - głównie przez zbyt dużą zachłanność WG - zbyt często wydawanie nowych premshipów które są kopiami i coraz bardziej wygórowane ceny za nie. Także jeśli zastanawiacie się nad zakupem czegoś konkretnego to mogę udzielić konkretnych informacji.

 


sygn.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zakwalifikowałem do 12 poziomu w rankigach. Niżej już nie spadnę. :P Teraz tylko wygryndzić 100 bitew i 200k XP.

Treść dodana 2 minuty później:

Ostatnia bitwa w jednej chwili zmieniła się ze spacerka w rozpaczliwą walkę o przetrwanie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gracie w to razem? 

EDIT: w sensie, że jakoś teraz.

Edytowane przez Lord Mirdalan

| MOBO: MSI X79A-GD45 Plus | CPU: Xeon E5-2665 + SPC Fortis 3 | RAM: Crucial Tactical DDR3 16GB (2*8GB) 1600MHz CL8 | GPU: SAPPHIRE NITRO+ RX480 8GB |
| HDD:
 WD 650GB 7200RPM | SSD: 2x GoodRam Iridium Pro 240GB | PSU: SPC Enduro FM1 Gold 650W | CASE: Aerocool Orange DS 200 | OS: Windows 10 Pro x64

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lord_raslup


| MOBO: MSI X79A-GD45 Plus | CPU: Xeon E5-2665 + SPC Fortis 3 | RAM: Crucial Tactical DDR3 16GB (2*8GB) 1600MHz CL8 | GPU: SAPPHIRE NITRO+ RX480 8GB |
| HDD:
 WD 650GB 7200RPM | SSD: 2x GoodRam Iridium Pro 240GB | PSU: SPC Enduro FM1 Gold 650W | CASE: Aerocool Orange DS 200 | OS: Windows 10 Pro x64

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też na niego polowałem ale nie dociągnę z expem ;/


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy patch wszedł: 0.5.15

http://worldofwarships.eu/pl/news/updates/patch-notes-0515/

Dodaje nowe japońskie jednostki, misje które można wykonać oraz możliwość tworzenia dywizjonów będąc już w grze.

Dla niedzielnych kapitanów takich jak ja radzę pobrać patch w ciągu dnia po ma ok 900 mb ;) żeby wieczorem móc bez problemu zatopić parę jednostek..


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś chciał zacząć przygodę ze statkami to niech pisze mi PM. No chyba, że ktoś chce zaczynać od początku, to też PM ;> Mam kod zaproszeniowy od Asusa, a razem z nim NOWE konto otrzyma Diana Cruiser i 15 dni premium. 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym numerze CD-Action będzie kod bonusowy na amerykański niszczyciel premium II poziomu Smith, miejsce w porcie oraz 180 flag sygnałowych.


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że temat obumarł. Dobrym pretekstem żeby go reanimować jest niedawna premiera WoWs na telefony (czyli Blitz). Ktoś gra/zamierza? Ja zazwyczaj na telefonie nie uznaję gier przez duże G, ale muszę sprawdzić czy Wargaming potrafi przenieść okręty do komórki. Jak ktoś chętny do gry że mną to będę się starał o nick taki jak tu.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WoT B na telefony i inne urządzenia przenośne sprawdza się nawet dobrze... z jednym ale...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje ale jest takie, że jest na urządzenia mobilne.

No i oczywiście ta gaśnica na pół ekranu

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności