Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

Stary temat o nazwie "Zamknięte beta testy World of Warships 12 marca http://worldofwarships.eu" wydaje mi się już nieaktualny więc zakładam nowy.

Jak może wiecie zaczęły się otwarte beta-testy gry Wargaming'a "World of Warships". 

 

http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=10376 - Podstawowe info o grze

Filmik PL o całkowitych podstawach:

Filmik ANG o podstawach z naciskiem na walkę:

Z tymi informacjami możecie rozpocząć masowe zatapianie wszystkich całkowitych nowicjuszy. Z tego co widziałem stwierdzam, że poziom jest niski, więc chyba nie będzie lepszej okazji, żeby rozpocząć przygodę z grą WarGaming. Polecam też osobom, które nie przepadają za czołgami tejże firmy. Gry są podobne, ale stawiają na inne aspekty rozgrywki. Statki są wolniejsze, większe odległości, więcej HP i więcej czasu na myślenie i reagowanie. 

PS: Jeśli ktoś chce zagrać w plutonie napiszcie PW. Mój micro co prawda działa, ale z tego co słyszałem raczej ciężko się dogadać ze mną.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie grałem, mam nadzieję że dostanę jakiś bonus jako closed alpha tester ^_^


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że gra ma potencjał, może nie dorówna czołgom, ale na pewno znajdzie wierną rzesze fanów. Jak na pierwsze dni open beta 32k graczy na serwerze to sporo i z każdym dniem ludu przybywa. A pluton zawsze chętnie zagram - dobre rady zawsze w cenie.


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie dużo bardziej od czołgów mi się podoba. Chociaż w sumie to dość podobne gry :)
Co bonusów to są statki dla alpha i beta testerów. Nie wiem co z alpha testerami ale beta testerzy dostali amerykański pancernik tier 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie dodać jeszcze jeden link do gry-online:

http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=10577

szczególnie polecam 3'cią stronę i zielony akapit. szybko i prosto objaśnione różnice między amunicją HE, a AP.

edit: literówka

Edytowane przez Morzan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę troszkę temat.

World of Warships - Doczekało się wreszcie daty premiery jest nią  17 Września 2015.


baner.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znudziło mi się farmienie na lotniskowca, więc postanowiłem sprawdzić niszczyciela. Efekt był...

OMFG TO NAJFAJOWNIEJSZE NA ŚWIECIE!!!!

 

 

Od razu chciałbym przeprosić sąsiadów, którzy musieli doświadczyć rykowiska w okolicy północy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Low tier niszczyciele to mega zabawa :D szczególnie walenie w BB (pancerniki), większość graczy jeszcze tam nie ogarnia jak grać ;) 

PS. Taki mleczny zasięg na niszczycielu to jest podpowiedzenie gry gdzie masz strzelić torpedami żeby na pewno trafić wrogi statek (tak długo jak nie zmieni on kursu i prędkości).

Edytowane przez Meandester

Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja: http://gry.onet.pl/artykuly/traktuja-ci-gre-jak-kawalek-kielbasy-rozmawiamy-z-miroslawem-dymkiem/5jnby7

Cytat

Absolutna. Słuchaj, co jest fajnego w grze single-player? Jak w nią zagrasz, to wygrasz. Da się ją tak zrobić, żebyś wygrał. Co jest złego w grze PvP (gracz vs gracz – red.)? Jeden przegra (śmiech). Co byś nie robił, masz pięćdziesiąt procent wkurzonych klientów. Rozwiąż mi ten problem.

Przez lata balansowali RTS-y i wiemy jedną rzecz, strona, która przegra ma subiektywne wrażenie, że gra jest niewłaściwie zbalansowana. Gość, który grał Terranami i przegrał - "a to gra jest do dupy, Terranie są za słabi". Żeby wybrnąć z problemu, wprowadzono achievmenty. I wymyślono rozwiązanie, nie ważne, o czym jest gra. Powiedzmy, że walczymy z innymi, naparzamy się. Dawniej był jeden wektor wzrostu - ranking na serwerze, ile wygrałem, ile przegrałem. Zwycięzcą na górze mógł być jeden gość, a reszta graczy niezadowolonych. Teraz jest inaczej, mamy dziesiątki wektorów wzrostu. Achievmenty, skuteczność w tym i w tamtym. Spójrzcie na "czołgi", z resztą wszędzie to widać. I teraz nie ważne jest, czy wygrałem, czy przegrałem rozgrywkę, to jest najmniej istotne, ważne jest, ile "wyharvestowałem", ile obrażeń zadałem, ile zdobyłem punktów za rozglądanie się. Liczą się prywatne statystyki gracza. Mamy osobistą grę w rozwój postaci, w której to, że nawalamy się z ludźmi, jest tylko sposobem zdobywania jakichś tam punktów rozwoju.

I zepsuł mi... ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Goomich Chuuuu****a prawda. Ja się nie patrze na jakieś pierdoły typu "zadałeś 30 ciosów, z czego 20 było krytycznych, największe jednorazowe obrażenia to 1000000000KKKKK". Dla mnie w PvP liczy się tylko czy wygrałem, resztę o kant dupy rozbić, bo to tylko do połechtania sobie bardziej ego/lizania ran po przegranej walce. Gorzej jak dzięki tym pierdołom polepszają statystki  bo to robi się wtedy mała paranoja, typu "za kombosa złożonego z 20 różnych ciosów/skill etc pod rząd dostaniesz +5% do dmg w pvp". W PvP "balans" jest wtedy, kiedy masz dobrze zrobiony rating i dobieranie przeciwników według tego ratingu, gdzie czujesz, że mecz jest wyrównany, typu kończysz pojedynek gdzie wygranemu zostaje powiedzmy 10% życia. Ewentualnie rundowy, gdzie jedną rundę wygrasz powiedzmy do 40%, druga gościu do 50%, a finałową znowu ktoś do powiedzmy 30%. Wtedy masz poczucie, że dobrze walczyłeś, pomimo przegranej, jesteś w stanie, po pewnej ilości zagranych meczy, zobaczyć w wyobraźni gdzie popełniłeś błąd który kosztował cię zwycięstwo. PvP nie bawi wtedy, jak dostajesz po dupie tak, że nawet nie wiesz co i jak cie zabiło, gdy pojedynek wygląda jak noob vs haker, któremu nic nie możesz zrobić (vide filmik z tematu o Blade & Souls co wstawił Berecik bodajże).

Także nie płacz, ściśnij poślady, i napie**** niemców po hełmie, czy tam po burcie. ^^ 


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Quelen - dla Ciebie. Ale gigantyczny odsetek użytkowników spełnia dokładnie to, o czym ten człowiek mówił. Zwróć uwagę na postępujący trend gamifikacji - nawet mbank zrobił kretyńską mgrę z achievementami (żeby jeszcze dawały np większe oprocentowanie środków :P), a to tylko jeden przykład z wielu.

@Goomich - fajne znalezisko, pomijając kretyński tytuł i clickbaitowy lid onetu (jak zawsze coś wyciągają z kontekstu i znaczenie się totalnie zmienia) wywiad jest ciekawy.

 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Nebthtet napisał:

@Quelen - dla Ciebie. Ale gigantyczny odsetek użytkowników spełnia dokładnie to, o czym ten człowiek mówił. Zwróć uwagę na postępujący trend gamifikacji - nawet mbank zrobił kretyńską mgrę z achievementami (żeby jeszcze dawały np większe oprocentowanie środków :P), a to tylko jeden przykład z wielu.

Casuals... Bleeeee :rzygi:


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co wymyślili.

 

A z zupełnie innej beczki, wczoraj dorobiłem się lotniskowca.

Chciałbym powiedzieć, że przebicie się przez Wyoming było mordęgą, ale miałem nabite ze 40k na innych statkach, więc zagrałem nim tylko dwa razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co najdzie mnie ochota, żeby pograć to muszę pobrać x.xxxxx GB... Jak już się zassa nie mam czasu, żeby pograć.. Zamknięte błędne koło..


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, ostanio mam fazę na okręty z 2WŚ, więc WoW jest jak znalazł.

Udało mi się wypracować metodę na unikanie torped z samolotów, oczywiście wypróbowałem ją w środku obcej floty. Wynik: 3 okręty wroga na dnie. :D

Ale o tej akcji, to będę jeszcze wnukom opowiadał:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności