Skocz do zawartości
Dastro

Mogę już umrzeć, czyli Final Fantasy VII REMAKE!

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, chyba znacie ten fenomenalny jRPG? Tak więc pewnie i wy się cieszycie na wieść o tym że będzie oficjalny remake? :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=Kznek1uNVsg&feature=youtu.be

 

Mniej karykaturalne, pewnie będzie mroczniej i brutalnie no i do tego na blaszaka pewnie będzie też wersja, mam tylko nadzieję że będzie podobny system walki jak był w podstawie, bo nie zdzierżę tych nowych systemów. :D

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że jak jesteś prawdziwym fanboyem, to nawet gdyby to był remake w formie kilkugodzinnego filmu tylko z QTE, to trzeba kupić, grać i nie narzekać. Mimo wszystko ja jestem za tym, żeby nie było starego sytemu walki, zabiło by to dynamikę gry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O nie, ja do squeenixa mam ujemny kredyt zaufania. Ma być stary system walki i czarowanie oparte na Materii. I ma być to na peceta a nie tylko na cholerne kartofle.

 

Jak to zrobią to mogą z tematem się pokazywać mi na oczy inaczej won, nie będę ziemniaka bez wstecznej kompatybilności kupować tylko dla FF7 skoro mam oryginał na steamie i jeszcze boxową u matki w domu :D


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Ma być stary system walki i czarowanie oparte na Materii. I ma być to na peceta a nie tylko na cholerne kartofle.

 

Zgadzam się w 100%. :D


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 lata później... wygląda na to, że w końcu będzie premiera?

 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej czekam na remake FFVII niż CP2077. Tylko czemu k(*%@ tylko na PS4! Mam kupować PS4 niedługo przed premierą PS5? Bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No weeeeeeeeź, widziałeś ten system walki? IMO spieprzą ten remake po całości. A chlebaka nie kupuj, kupisz chlebaka 5 bo ponoć ma być kompatybilny wstecz.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę klasycznego ATB, akurat walka w FFVII była taka sobie.  Najlepszy system walki na PS1 miała seria Tales (szczególnie Tales of Eternia).

Najlepszym JRPG jest Suikoden II ( na tyle dobrym że prowadziłem na podstawie Suikodena papierowe RPG własnej roboty), FFVII zajmuje drugie miejsce na mojej liście.


System walki w remaku jest podobny do Last Story, który wg mnie był świetny.  Jak go nie spieprzą to będzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System walki zrobili taki, jaki pchają ostatnio do wszystkiego. I dla mnie powinien zostać ATB - skoro robią remake a nie redesign, to niech nie pieprzą czegoś, co kapitalnie działało. Właśnie to miało sens - były turki, wszystko można było przyjemnie poplanować, a nie naparzanie jak dzik.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remake ma być na PC, nie wiadomo tylko kiedy. Czy będzie to "podrasowany" FFVII? Wątpie i co najgorsze, ma wyjść w sezonach, podobnie jak walking dead. Oryginalnego FFVII wydało Square Soft, a w obecnym Square Enix nie ma już ani jednej osoby ze starej ekipy. Wszyscy uciekli do Namco, zaraz po wydaniu FFX-I, a jak zmieniło się ich podejście to od razu widać po FFX-II. Postacie nagle zmieniły swoje osobowości, fabuła nie trzymała się ni kupy, ni du** i co najważniejsze, całkowicie zmienili podejście do fanów serii FF, ignorując prawie wszystkie opinie, FFXV jest idealnym przykładem tego, czym stało się SE. Gra jest całkiem przyzwoita, zapewnia jakieś 60h zaangażowania, ale niestety to wszystko. Przejdziesz, odinstalujesz i nie wrócisz już więcej do tego tytułu. 

Wole zainstalować FFVII na steamie, zmodować i nic więcej mi do szczęścia nie trzeba. Niestety nie mam zbyt wysokich oczekiwań co do odświeżonej wersji.

Edytowane przez Xeroeth

59973c1720a50_Gotowa(poobrbce).png.e3324d3f0cf88a107e142b90ab2a93b0.png

||CASE: TT CORE X9 || MOBO: ASUS X99-A II || CPU: I7-6800k@4.2GHz || GPU: EVGA 3080FTW3 ULTRA || RAM: G.SKILL TRIDENT Z 64GB@3000MHz||
||SSD: SAMSUNG EVO-850 500GB, NVME CORSAIR MP600 1TB || HDD: 2X TOSHIBA 2TB || PSU: EVGA SUPERNOVA 1000W P2 || LCS: 2xHWL BLACK ICE SR2 480 & LAING D5||

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie. Pamiętacie postacie z oryginału? Tifa dostanie operację plastyczną (zmniejszą jej rozmiar drugorzędnych cech płciowych). Z tą zmianą akurat problemu nie mam. Ale na 1000% pewne jest, że w dzisiejszych czasach cały questline z przebieraniem Clouda za kobietę będzie mocno pociachany / zmieniony / albo jeszcze nie wiem co. W oryginalnej formie przecież SJW by ich zjedli bez popicia...


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności