Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, większość sweetFX configów nie przypadła mi do gustu, jak zwykle bardzo rażą po oczach. Ten widzę ma do dobry kontrast i wreszcie biel nie kuje po oczach ;)


59973c1720a50_Gotowa(poobrbce).png.e3324d3f0cf88a107e142b90ab2a93b0.png

||CASE: TT CORE X9 || MOBO: ASUS X99-A II || CPU: I7-6800k@4.2GHz || GPU: EVGA 3080FTW3 ULTRA || RAM: G.SKILL TRIDENT Z 64GB@3000MHz||
||SSD: SAMSUNG EVO-850 500GB, NVME CORSAIR MP600 1TB || HDD: 2X TOSHIBA 2TB || PSU: EVGA SUPERNOVA 1000W P2 || LCS: 2xHWL BLACK ICE SR2 480 & LAING D5||

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy wszedłem pierwszy raz do swojego domu w Diamond City znalazłem  w skrzyniach 5 atomówek, 4 rdzenie do PA i ponad dwadzieścia ładunków plazmowych. Taki spoiler, dla tych co mają szybki reload :) (i nie są za daleko).

PS. Snajperka plazmowa jest absolutnie OP przy drugim poziomie perku nauka. Dodatkowo każdy zielony glut zostający z wroga potraktowanego krytykiem zawiera izotopy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, przeszedłem Fallouta 4. (To znaczy ukończyłem główny wątek fabularny)

Plusy

+Bardzo dobra grywalnosc

+Mechanika pancerzy wspomaganych (acz bez rdzeni;p)

+Wyrzucenie zużywania się broni

+Złom ma sens

+Cały system rzemiosła - uwielbiałem modyfikować bronie

+Zakładanie osad - bardzo dobrze pasowało to wg. mnie do Fallouta, szkoda tylko, iż był ogranicznik wielkosci osady

+Możliwosc masowego unicestwiania rzeczy zwanymi robotami

Minusy

-Klimat

-Większosc krypt

-Ograniczenia zwalczania syntków

Spoiler

W Instytucie znalazłem, iż burmistrz Diamond City jest syntkiem. Nie mam mozliwosci przez większosc gry tego ujawnić. Tak samo nie mogę oskarżyć informatorów Instytutu. Nie mogę się pokłocić z dyrektorem Instytutu, że są p... mordercami

- Jakim cudem Diamond City, może być centrum handlowym?! Przecie ono jest otoczone morzem, mutantów, bandytów, groźniejszych bandydtów, ghuli. Przynajmniej w FNV nie było tak, iż życie nie mogło normalnie dziać się.

-Zakończenie....... gdzie są slajdy?!

-System rozmów

-Towarzysze  - w porównaniu do tych z FNV, system ich zapoznawania jest tragedią

-Nie było Sarah Lyons;/

-Zero wspomnień (a przynajmniej nie zauważyłem) bohater z F3. Przecie, F3 działo się 10 lat przed F4, współpracował onz BS i co? I nic!

-EDIT: No i jako minus przewidywalny główny zły

 

Ocena ogólna gry:6,75

Edytowane przez Vim

vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Vim napisał:

+Mechanika pancerzy wspomaganych (acz bez rdzeni;p)

Jest [fajny mod do podtweakowania tego jak zużywają się rdzenie] 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest perk od tego, na najwyższym poziomie rdzenie zużywają się o połowę wolniej. Ja mam ponad 30 w zapasie i tylko mi ich przybywa, a dobiłem dopiero 41 lvl.


59973c1720a50_Gotowa(poobrbce).png.e3324d3f0cf88a107e142b90ab2a93b0.png

||CASE: TT CORE X9 || MOBO: ASUS X99-A II || CPU: I7-6800k@4.2GHz || GPU: EVGA 3080FTW3 ULTRA || RAM: G.SKILL TRIDENT Z 64GB@3000MHz||
||SSD: SAMSUNG EVO-850 500GB, NVME CORSAIR MP600 1TB || HDD: 2X TOSHIBA 2TB || PSU: EVGA SUPERNOVA 1000W P2 || LCS: 2xHWL BLACK ICE SR2 480 & LAING D5||

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 3/4 gry ale mam jedno pytanie... czemu oni tak spier%#$%#$% to?!?!?! Wszystko fajnie, ale materiałem na grę roku to nawet nie jest, to jest taki Falout NV+ z lepszą grafiką, paroma ciekawymi udoskonaleniami (przy jednoczesnych "cofkach w rozwoju")... dlaczego ostatnio jest moda na niewykorzystywanie potencjału fabuł i świata danej gry?!? Gra jest fajna, i tylko tyle mogę powiedzieć. Chciałbym powiedzieć że jest zajebi$%#@ ale się po prostu nie da (chyba że będzie w końcu 100+ modów które aktywuje na raz)... dlaczego? :(

 

Jeżeli chodzi o grywalność to Wiesiek,MGS5 i inne hiciory z tego roku zjadają na śniadanie FO4. :/

 

Jak ja zaczynam powoli gardzić branżą komputerową... zatrudniają "niedotkniętych inteligencją" albo oni mają nas za takich i myślą że byle ochłapy fabularne/lore się i tak sprzedadzą...bo marka...

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minutes ago, Dastro said:

Jestem w 3/4 gry ale mam jedno pytanie... czemu oni tak spier%#$%#$% to?!?!?! Wszystko fajnie, ale materiałem na grę roku to nawet nie jest, to jest taki Falout NV+ z lepszą grafiką, paroma ciekawymi udoskonaleniami (przy jednoczesnych "cofkach w rozwoju")... dlaczego ostatnio jest moda na niewykorzystywanie potencjału fabuł i świata danej gry?!? Gra jest fajna, i tylko tyle mogę powiedzieć. Chciałbym powiedzieć że jest zajebi$%#@ ale się po prostu nie da (chyba że będzie w końcu 100+ modów które aktywuje na raz)... dlaczego? :(

Bo to Bethesda :/ Przy całym mojej sympatii do F3, Bethesda pokazała tam, iż nie do końca czuję ten swiat. Prawdę, mówiąc to po przejsciu F4, to przede wszystkim mam ochotę pograć w FNV. Będziemi trochę brakowało systemu rzemiosła i osad, ale ogólnie FNV to RPG a F4 to FPS. 

 

Kurde, jak się nad tym zastanawiam to czułem się jakbym grał w Skyrima z jakims potężnym modem:/ . Nawet rady loading screen były czasami takie same....


vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Vim napisał:

ogólnie FNV to RPG a F4 to FPS.

I to mnie najbardziej wku%@#$ w dzisiejszych czasach, wszystko pod trend,masę i kasę! Zero poszanowania dla tematyki i pierwotnego stylu. 

 

"Hey kids, buy a FPS game and play it on GAMEPAD!!!" :sick:

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Vim napisał:

Bo to Bethesda :/ Przy całym mojej sympatii do F3, Bethesda pokazała tam, iż nie do końca czuję ten swiat. Prawdę, mówiąc to po przejsciu F4, to przede wszystkim mam ochotę pograć w FNV. Będziemi trochę brakowało systemu rzemiosła i osad, ale ogólnie FNV to RPG a F4 to FPS. 

 

Kurde, jak się nad tym zastanawiam to czułem się jakbym grał w Skyrima z jakims potężnym modem:/ . Nawet rady loading screen były czasami takie same....

Niestety tu się zgodzę, gra bazuje na skyrimie pod każdym względem z wyjątkiem tematyki. Nawet komendy konsolowe zostawili te same. Fabuła słaba, graficznie nie leży nawet obok wiedźmina ... tyle tylko że jak ktoś lubi budować i bawić się w zbieractwo, to gra mu spasuje.


59973c1720a50_Gotowa(poobrbce).png.e3324d3f0cf88a107e142b90ab2a93b0.png

||CASE: TT CORE X9 || MOBO: ASUS X99-A II || CPU: I7-6800k@4.2GHz || GPU: EVGA 3080FTW3 ULTRA || RAM: G.SKILL TRIDENT Z 64GB@3000MHz||
||SSD: SAMSUNG EVO-850 500GB, NVME CORSAIR MP600 1TB || HDD: 2X TOSHIBA 2TB || PSU: EVGA SUPERNOVA 1000W P2 || LCS: 2xHWL BLACK ICE SR2 480 & LAING D5||

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Xeroeth napisał:

Nawet komendy konsolowe zostawili te same.

Bo Oblivion, F3, FNV, Skyrim, F4 są zrobione na engine Gamebryo. W związku z tym nie ma co się dziwić, że komendy konsolowe te same. W SC też niektóre z Crysisa działają i jakoś nikt nie fuczy.

Poza tym grafika to nie wszystko. Mnie właśnie najbardziej boli zanik części humoru który zawsze był w serii dostępny, zubożenie aspektu RPG na rzecz akcji. Ale m. in. dlatego że toto dalej jest na tym paskudnym starym engine to moderzy IMO bardzo szybko będą w stanie tworzyć coś pod F4. Myślę że za pół roku będzie masa fajnych modów właśnie nastawionych na RP. Oczywiście nie oszukujmy się - to powinni robić twórcy, a nie moderzy. Ale konsolowcy nie mają nawet takiej perspektywy.

Brakuje mi gry kontynuującej godnie tradycje F i F2. Miałam nadzieję że będzie nią Wasteland 2, ale to nie było to niestety.

 

9 minut temu, Vim napisał:

To w ostatniej grze (czyt w Freelancerze) CR można było używać joya? 

Nie można było, ale to nie był symulator.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, grafika to nie wszystko, z tym się zgodzę. Ale F4 to kolejny przykład totalnego olewania graczy przez producentów, jak zwykle jadą na koniku zwanym "hype" i liczą na kokosy.


59973c1720a50_Gotowa(poobrbce).png.e3324d3f0cf88a107e142b90ab2a93b0.png

||CASE: TT CORE X9 || MOBO: ASUS X99-A II || CPU: I7-6800k@4.2GHz || GPU: EVGA 3080FTW3 ULTRA || RAM: G.SKILL TRIDENT Z 64GB@3000MHz||
||SSD: SAMSUNG EVO-850 500GB, NVME CORSAIR MP600 1TB || HDD: 2X TOSHIBA 2TB || PSU: EVGA SUPERNOVA 1000W P2 || LCS: 2xHWL BLACK ICE SR2 480 & LAING D5||

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minutes ago, Xeroeth said:

Jasne, grafika to nie wszystko, z tym się zgodzę. Ale F4 to kolejny przykład totalnego olewania graczy przez producentów, jak zwykle jadą na koniku zwanym "hype" i liczą na kokosy.

Gorzej -oni te kokosy dostaną.


vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dako - raus z tym do tematu o hotasach, jest wątek tam można było gadać. A teraz muszę znów po was sprzątać, grrr :miecio: .

Wracając do tematu: o F4 była też mowa w ostatnim podcaście TotalBiscuita - [link do fragmentu dotyczącego F4].


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam :)

No i aby nie było offtopu:

F4 kupiłem ale nie gram (po 3 h grania mam mieszane odczucia i czekam na poprawki Społeczności)  a aktualnie urzekło mnie to Mordheim: City of the Damned  ...  :thumbsup:

ps.

No i znów nie na temat ... :tongue:

ps2.

Może założe nowy temat poświęcony Mordheim: City of Damned  ...

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dako - tak, o Mordku załóż wątek. @duszy też lubi młotka to na pewno ktoś do rozmowy się znajdzie.

Wiesz, kumpla i mnie F4 mimo wad wciąga. I bynajmniej nie siedzimy i nie budujemy naszych simwiosek :)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla osób które wciąż grają i wkurzają się na te bezsensowne ograniczenia wielkości osad, TUTAJ jest mod który to poprawia ;)


59973c1720a50_Gotowa(poobrbce).png.e3324d3f0cf88a107e142b90ab2a93b0.png

||CASE: TT CORE X9 || MOBO: ASUS X99-A II || CPU: I7-6800k@4.2GHz || GPU: EVGA 3080FTW3 ULTRA || RAM: G.SKILL TRIDENT Z 64GB@3000MHz||
||SSD: SAMSUNG EVO-850 500GB, NVME CORSAIR MP600 1TB || HDD: 2X TOSHIBA 2TB || PSU: EVGA SUPERNOVA 1000W P2 || LCS: 2xHWL BLACK ICE SR2 480 & LAING D5||

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2015, 17:54:14, Nebthtet napisał:

@Dako - tak, o Mordku załóż wątek. @duszy też lubi młotka to na pewno ktoś do rozmowy się znajdzie.

no, lubi, Mordkę ma i grywał w early access. Ale ostatnio najdłuższe moje granie na kompie to było stworzenie postaci do f4, po czym wywalenie gry z dysku :P 


Time for some thrillin' heroics

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11/25/2015 o 00:14, duszy napisał:

Ale ostatnio najdłuższe moje granie na kompie to było stworzenie postaci do f4, po czym wywalenie gry z dysku :P 

Wow, siedem godzin, Steam ci już nie odda kasy.

 

yPcC7X6.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już co będzie w DLC, kiedy się pojawią oraz ile będą kosztować. Szczegóły [na polskim Eurogamerze].


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności