Skocz do zawartości
Nebthtet

Przeciek ze screenów Disco Lando

Rekomendowane odpowiedzi

No, nieźle się dzieje - człowiek nie siedzi na necie za bardzo przez 1-2 dni i już takie kwiatki rosną!

https://www.reddit.com/r/starcitizen/comments/36xliv/disco_lando_showing_some_star_marine_stuff/

 

Wygląda na to że wyciekł devbuild Star Marine z linka który wcześniej był widoczny na screenach opublikowanych przez Lando. CIG prosi o nierozpowszechnianie danych (poprosili również o usunięcie linka z reddita, wygląda na to że społeczność spełniła prośbę). Ale jako że w necie nic nie ginie, to może coś uda się wam wygrzebać. Jeśli tak, pamiętajcie proszę o korzystaniu z tagów spoiler jeśli będziecie coś postować na forum. Nie każdy może chcieć zobaczyć te rzeczy wcześniej.

 

Galeria o której mowa (już usunięto linki  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">)

Disco Lando shows Star Marine

 

 

Jak widać sam Lando szczęśliwy nie jest...


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, jajca jak berety. Pewnie podpadło mu się u krzesełkowego troszkę.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

48 GB  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_confused.gif">

Mam nadzieję, że do czasu wydania Star Marine choć trochę się zmniejszy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co pokazane jest w tej galerii - każdy z nas ma już na kompie. Nic nowego. Zapraszam do tego tematu niedowiarki. Są tam dwa filmy - jeden z zeszłego roku - drugi z maja tego roku. Żadna nowość  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">
 


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie o galerię chodzi, na jednym ze screenów był link do CDN'a CIG z dev buildem w którym jest m.in. cały Star Marine build i trochę plików związanych ze Squadron 42 (m.in. robocze nazwy wszystkich misji po plikach można było poznać) oraz wczesną wersją persistent universe (6 układów - Stanton, Terra, Sol, Nyx, Virgil i Pyro oraz miasto ArcCorp), a także narzędzia do pracy z CryEngine i to o to się najbardziej szum rozchodzi, bo niektóre mogły być licencjonowane przez Crytek i ich wyciek może nieść jakieś konsekwencje dla CIG( chociaż z tego co szperałem po sieci to nie jest to chyba nic tak ważnego, głównie toolsy do obsługi plików). Assety nie są tak ważne, bo przeciek jakichś tam artów specjalnych konsekwencji nieść za sobą nie będzie ( z tego co czytałem w plikach jest już między innymi zaawansowana wersja Idris i jakiś model Bengala).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę, komuś dostanie się po rajtach, swoją drogą takie rzeczy mają często miejsce choć z reguły są to kontrolowane wycieki, a ten na taki nie wygląda  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Biedaczek z tego Lando teraz pewnie będzie ostro kontrolowany co robi i może mu to nieco podciąć skrzydła, a szkoda bo śmieszne filmiki robił. Popatrzcie na to z innej strony, jaka to ciekawska i konstruktywna jest społeczność SC, nawet link na obrazku sprawdzili, hehehe  :D

 

Jak pisałem wcześniej fenomen SC mnie jeszcze nie raz zadziwi !


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super Dreadnaught UEE wymiata  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> Ciekawy czy będą mieli więcej niż jeden taki czy to tylko taki flagowiec na potrzeby kampanii.

 

acphZnW.png

LIcr5Jg.png

 

 

9561692fcc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostaliśmy oficjalną wypowiedź Bena (link: https://forums.robertsspaceindustries.com/discussion/comment/5090659/#Comment_5090659 ) w sprawie wycieku:

 

"Development will continue  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> We'll take some time to look at security and social media policy, but it isn't going to change how much we share or what our goals for Star Citizen are. I don't think there will be a statement beyond asking that backers please do not share content that spoils elements of Squadron 42 for other players. I've asked that the mods keep everything off of our forums, and other communities like Reddit are free to set their own rules."

 

Czyli karawana jedzie dalej :tongue: i tyle ...

Ci co chcą to skorzystają z informacji ci co nie chcą to nie.

Na forum RSI ten temat  jest moderowany a z informacjami np. na Reddit - CIG nie widzi raczej wielkiego problemu

Dla mnie ten cały wyciek co najwyżej skomplikuje CIG akcje marketingową ...

Trywializując to aktualnie będą musieli trochę bardziej się sprężyć a nie dozować nam jak to mają w zwyczaju (i to z opóźnieniami) to tu to tam jeden lub dwa obrazki statku, mapy czy broni ... :devil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dokładnie jak piszesz, trochę mi to przypomina powiedzenie "Polacy nic się nie stało"  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png"> 

Patrząc na to trzeźwo, to tak jest, nic się nie stało, grzebacze coś tam powyciągają, społeczność będzie miała przez najbliższe tygodnie o czymś do pogadania itd... a cykl wydawniczy swoje. Widząc jakie materiały CIG nam prezentuje i patrząc na ich aktualność jestem przekonany że w zanadrzu mają tyle do pokazania że mogą nas zaspamować i jeszcze długo odwlekać premierę Star Marines nie mówiąc już o Social module czy PU :( 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności