Skocz do zawartości
Dako

Star Citizen 1.1.3 rusza dzisiaj :)

Rekomendowane odpowiedzi

poltora  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">, bo troche wolno to idzie, zrobili nagonkę medialną troche ludzi kasą rzuciło i dalej cos tam robią nie wiadomo co, szczerze to mnie troche już ta gra znudziła chybie sobie ED sprawie i puki nie bedzie konkretniej to SC zostawie w spokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie to nie jest gra tylko plac testowy.

 

Z pewnością nie jest to żadne porównanie ale daje już jakieś wyobrażenie. SWTOR robiono przez ponad 3 lata i kosztował 200 mln $ pracowało nad nim 660 osób.

Prace nad SC zaczęły się pod koniec 2012 (można by zacząć liczyć od 2013) co daje nam jak do tej pory okres 2,5 roku. Nad SC pracuje około 350 osób. Biorąc pod uwagę wyższy stopień skomplikowania wcale nie idzie im tak źle. Pamiętajmy, że SC to tak na dobrą sprawę połączenie 3 gier (z których pierwsza jej część zostanie wydana wkrótce). Sami mówili, że Star Citizen będzie wydany dopiero w 2016 (biorąc pod uwagę delikatny poślizg FPS i ewentualne późniejsze opóźnienia prawdopodobnie Q3/Q4).

 

Jeżeli chcesz składać kompa pod SC to zalecam kupować pod koniec sierpnia/początek września wtedy też technologia jest najtańsza.

Jeżeli chcesz brać udział w testach alpha/beta to powinieneś go złożyć w tym roku. Natomiast jeżeli chcesz cieszyć się pełną wersją gry to spokojnie zdążysz przed head startem kupując go w sierpniu/wrześniu roku 2016.

 

Testowanie i nauka latania w AC to strata czasu, ponieważ z każdym kolejnym patchem coś zmieniają i ledwie przyzwyczaisz się do konkretnego ustawienia/sterowania a już trzeba testować ponownie. Nie wspominam już o zmianach jakie nastąpią po wprowadzeniu cargo.

 

 

To tylko moja rada, rób jak uważasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

To wszystko prawda, z tym że w końcu zeszłego roku dla CIG pracowało nieco ponad 200 ludzi ( informacja z imprezy PAX ), można założyć zatem że aktualnie zespół liczy 250 osób a nie 350 to spora różnica. Chciałbym żeby zespół był już tak duży ale chyb nie tak łatwo jest skompletować fachowców w SC już tylko takich potrzebuje, oczywiście nie zmienia to faktu że projekt prze do przodu i pomimo licznej dywersyfikacji studiów ( duże odległości, inne strefy czasowe ), radzi sobie nieźle, zobaczymy jak to wszystko poskładają do kupy :D


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za rok czy dwa to co najwyżej CR i ekipa mogą wam łaskawie udostępnić zabugowanego fps module z dwiema mapami i kulejącym multiplayerem. Ja tam przestałem już wierzyć, że ta gra kiedykolwiek wyjdzie... Utrzymywanie jej w fazie wiecznych testów jest CIG bardzo na rękę bo mogą wprowadzać do sprzedaży nowe obrazki statków i zarobią na siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bez przesady  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Star Marine pewnie będzie dostępny najpóźniej w wakacje ...

Faza wiecznych testów kończy się w tym roku bo do jego końca powinna pojawić się pierwsza część Squadron 42 inaczej CIG straci zaufanie społeczności a dzięki ostatniemu wyciekowi danych niespecjalnie będzie miał okazje czymś innym ugłaskać Backerów. Akcje w stylu ogłaszanie i promowanie sprzedaży nowego F8, przewodnik po flocie ludzi, "poznaj swojego wroga" czyli flota Vanduuli nie będą już tak skuteczne.

Zresztą moim skromnym zdaniem (na podstawie tego co napisali i o czym nas informowali) ostatni rok CIG wykorzystał na tworzenie systemów/narzędzi do stworzenia samej gry.

Tak aby łatwiej ona powstawała i wydaje mi się, że naprawdę kluczowe będzie wydanie SQ42 oraz to w jakim stopniu zaawansowania się pojawi bo nie powinna to być wersja testowa alpha/beta czy jak to nazwą.

Uważam, że wg zapowiedzi tzw. statków koncepcyjnych starczy nam jeszcze może na rok więc teoretycznie źródełko wysycha ... (choć pewnie coś w tym temacie już wymyślili :tongue: )

Jedyne co może przeszkodzić to ten choler ... perfekcjonizm Pana CR :wallbash: objawiający się choćby w pilnowaniu i akceptowaniu wszystkiego nawet każdej najmniejszej śrubki w nowym wydawanym statku - przez co mamy takie opóźnienia.

Choć może w z drugiej strony w tym szaleństwie jest metoda bo konto CIG mówi, że jednak to on ma rację :devil:

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

 

O tym wycieku.


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, jest temat o nowych patchach. Nie ten. Zamykam i przenoszę co trzeba. Nie róbmy bajzlu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności