Skocz do zawartości
RedDeer

wts SPRZEDAM: Pakiet Mustang Delta (upgrade z AMD)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam do sprzedania statek Mustang Delta (pakiet AMD z Mustangiem Omega, do którego dokupiłem upgrade do Delty) - pozbywam się bo mam już Gladiusa i zbieram na statek o innym przeznaczeniu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

 

Niestety zestaw NIE posiada Squadron42 a ubezpieczenie in-game to tylko 2 mc-e (ale Arena Commander Pass i Beta Access są w zestawie).

 

Preferowany PayPal. Cena dla rodaków: 55 USD (wg. kursu paypalowego  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> )

 

2ikusgp.jpg

Edytowane przez RedDeer

reddeer_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

220 PLN? Kto Ci to kupi, jak po 100-120 można było niedawno na alledrogo kupić...


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Delta? Za 100-120 widziałem tylko sam pakiet AMD z omegą. Ten ma dokupiony upgrade do delty, którą na reddicie najtaniej widuję za 65 USD a w wersji standalone kosztowała 90 USD o ile mnie pamięć nie myli.

Edytowane przez RedDeer

reddeer_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szybko zaglądając na bazar Tommiego. Z Omegi na avengera 5$ -> avenger -> delta 5$. A jestem pewien, że widziałem też u Tommiego CCU z Omegi do Delty też za 5$. Przesadziłeś z tą ceną Delty  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugerowałem się cenami z reddita: http://www.reddit.com/r/Starcitizen_trades/search?q=delta&sort=new&restrict_sr=on

Z tego co widzę CCU z Gammy na Delte po 40$ chodzi a sama Delta minimalnie 65$ więc nie wiem skąd taka różnica cenowa  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> być może wynika z braku dostępności. Nie chciałem nikogo naciągać  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

 

No nic, będę musiał sobie to zostawić albo przemyśleć za ile sprzedać aby było uczciwie. Jakoś 40$ wydaje mi się mimo wszystko za mało i nie zgodne ze wszystkimi innymi ofertami.


reddeer_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że:

Forum nie służy do dyskusji na temat jakości ofert. Opinie można przekazywać autorowi oferty za pomocą wiadomości prywatnej, w temacie natomiast można prowadzić negocjacje cenowe.

 

Marudzenie na cenę to nie negocjacje  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo od dłuższego czasu nie można tak tanio kupić, sam kupiłem drożej bo podobała mi się tylko delta i gladius (a gladius nie latał). CCU do tego nie są już oficjalnie dostępne i nie będą conajmniej do kolejnej promocji pozwalającej na zakup delty. Nie wiem dlaczego mam sprzedać taniej niż kupiłem bo "tyle kosztowało jak było w sklepie". Nie ma od dawna w sklepie a jak chce się tym polatać to trzeba kupić od kogoś.

Jak wiesz gdzie kupić "po kosztach" to daj znać to zrobimy świetny biznes sprzedając na reddicie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


reddeer_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam iż wolny rynek rządzi się regułami popytu i podaży, na ceny na wpływ cała gama czynników. I ostatecznie sprzedający ma prawo żądać takiej ceny jaką sobie uwidzi, nieważne czy jest ona według innych osób racjonalna czy nie.

Tym samym uważam ten fragment dyskusji za zamknięty, to konkretne subforum nie służy do takich dywagacji - o ekonomii można rozmawiać w odpowiednich działach forum.

 

Nie denerwujcie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_icon_miecio.gif"> bo się głodny robi.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schodzę z ceny do 55$ i raczej niżej nie zejdę, bo już nawet na reddicie jest to w tej chwili najtańsze ogłoszenie. Jak ktoś chce to niech się zastanawia czym prędzej bo będzie tam pewnie pierwszy w kolejności kupiony jak nikt taniej nie wstawi  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


reddeer_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie nie ma co dyskutować,  to jest wątek dotyczący sprzedaży, a sprzedawca swój towar ma prawo wyceniać jak chce RedDeer sprzedaje za tyle za ile uważa, a towar jest wart tyle ile ktoś jest skłonny za niego zapłacić, więc naprawdę nikt nie powinien oceniać sprzedającego ani krytykować ceny.

 

Kupiec powinien ocenić realną wartość i jeśli jest skłonny zapłacić oczekiwaną przez sprzedawcę cenę to ok, nie zawsze cena musi być zależna od tego czy się opłaca czy nie ( bo to logika raczej handlarza - np często stosowana prze zemnie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> ).

 

Kody do Omegi chodziły różnie jedne były bardzo tanie inne bardzo drogie, aktualnie nie można ich teraz kupić więc to towar wraz z upływem czasu można uznać za coraz bardziej unikatowy.

 

Dla zaciekawionych mogę powiedzieć że aby z Mustanga Omegi najszybciej zrobić Mustanga Delta dostępne były dwie drogi:

 

1 - za darmo przerobić Omegę na Gammę, z Gammy przez limitowane CCU za 10$ do Mustanga Delta

2 - za darmo przerobić Omegę na Gammę następnie przy pomocy CCU z Gammy do Avengera - 5$, by przez limitowane CCU z Avengera zrobić Deltę za kolejne 5$

 

To było kiedyś teraz te CCU jest niedostępne, no i mamy podatek VAT  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Edytowane przez Tommy Rich

UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neb, Tommy, Mieciu, wiem że jest coś takiego jak wolny rynek i każdy ma prawo sobie ustalić cenę taką, jakie ma widzimisię. Z drugiej strony potencjalny klient też ma prawo stanąć nad stoiskiem z jabłkami, nabiałem czy innymi statkami kosmicznymi i sobie pobiadolić, że drogo, że jakość nie ta, że kolor nie taki, a tu ryski widzę, bo to mu daje wolny rynek i wolność wypowiedzi   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_blush.gif">. I a nuż, widelec, łyżka dzięki temu uda mu się tak zagadać kupca, by ten spuścił trochę z ceny.

Edytowane przez Quelen

Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja ze swoim R9 poczekam aż cena dojdzie do 100$   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.gif">


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Nie na tym subforum - właśnie specjalnie aby czegoś takiego uniknąć jest zapis w regulaminie. Jak klient chce sobie pomarudzić celem wymęczenia niższej ceny niech skorzysta z PM.

Pracując w "normalnym" retailu takich klientów wielu sprzedawców wręcz nienawidzi. Nigdy nie dociera do nich, jeśli nie możesz dawać rabatów to NIE możesz, a także potrafią się handryczyć żeby "zejść" z ceny o 10 gr na jakiejś pierdole...


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności