Skocz do zawartości
Dako

Star Citizen v1.1.1

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś rano otrzymaliśmy aktualizację do wersji 1.1.1

Aktualizacja to tylko trochę ponad 1 GB  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

 

NEW FEATURES

  • Gladiator is now flight ready
  • Added basic Multiplayer Free Flight turret functionality to Gladiator
  • Added basic Multiplayer Free Flight turret functionality to Cutlass

BALANCE AND TWEAKS

  • Players can now solve issues where their characters get stuck by opening the console (~), typing in stuck, and hitting enter to respawn the character
  • Tweaked Vanduul Swarm Coop REC amount per wave
  • Pilots with lower score relative to the average contribute less to the REC pool
  • Updated Weapon Hard-points on Aurora to reflect brochure specs (2x S1 and 2x S2 guns)
  • Balance pass on Sledge 2: Reduced ROF from 125 to 60. Increased Power and Heat pershot to 50. Adjusted Power Regen and Cooling to 25
  • Updated Shields on Gladius to reflect brochure specs (S2 to S3 max shield)
  • Reduced overall Sledge Rail ammo damage from 140 to 70

FIXES

  • Added server side improvements to help with some causes of the infinite loading screens
  • Fixed an issue where Matchmaker would match more clients into a game mode than the instance allows
  • Fixed an issue where players were prevented from connecting to a game server
  • Fixed an issue where the game may crash when loading into a Multiplayer Game Mode
  • Fixed an issue where sprinting and jumping into walls will sometimes cause the character to fall out of the game world

KNOWN ISSUES

  • User folder issues can cause weapon ammunition to go missing as well as other ship component malfunctions
  • Missiles aren't inheriting velocity from the ship that launches them
  • Cutlass Blue's top turret is missing
  • Combustion Pistol cannot be equipped
  • Character will occasionally spawn in as a pair of eyes
  • Multiple ships will sometimes tilt back when landing on landing platforms
  • Gladiator Look Reticle/Crosshair is sometimes missing upon respawn, cycling camera views will usually correct this
  • Seal Corporation shield generators will not be visible when equipped to Hornets
  • Shield hardpoint in the holotable is too small for Mustangs and 300 series
  • There are several locations in the hangars where the character can fall out of the world

więcej na https://robertsspaceindustries.com/comm-link//14654-Star-Citizen-Patch-V111

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popraw kolory, bo niektóre wpisy są na biało i są niewidoczne.

 

Informacje dotyczące meczy i matchmechingu:

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  Edytowane przez Misiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">
To zależy jakie masz tło forum ja szanuje swoje oczy i mam czarne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Większość się myli i bez obrazy ale już dawno wyrosłem z tekstu typu, że "większość ma rację"  ...  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif">

ps.

Zresztą po sugestii od Misiek poprawiłem na kolor żółty W czym problem?

Jeśli ma być inny to proszę o informację - dostosuję się ...

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostro po sledge pojechali, takie trochę skakanie ze skrajności w skrajność. Mam nadzieję, że balansują to z myślą o PU, a nie tylko arena commanderze, bo tam sytuacja broni balistycznych z ograniczoną ilością amunicji będzie inna.


Time for some thrillin' heroics

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Cutlass Black (może i w innych z rodziny) dodali animację fotela drugiego pilota. Po zajęciu miejsca przesuwa się teraz do środka kabiny podobnie jak wcześniej fotel pierwszego pilota.


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeśli chodzi o osłabienie Sledge II to chyba troszkę przesadzili, dwa razy słabszy DMG, przy dwa razy mniejszej częstotliwości strzału, to tak naprawdę 4 krotne osłabienie tego działka, w dodatku zwiększyli zapotrzebowanie na energię i spowolnili chłodzenie ( co akurat przy mniejszej częstotliwości strzału może być uzasadnione ), dobrze że jutro kończy mi się jej wypożyczenie, czas będzie się pozbyć tego chłamu i przejść na Omnisky IV lub Mantisy  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualna (podobno) wersja statystyk z plików xml w AC 1.1.1

 

https://onedrive.live.com/view.aspx?resid=794A818C19423A90!18571&cid=794a818c19423a90&app=Excel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo przegięli z nerfem sledgy. Przy 60 pociskach to miało mieć firepower niezły. A tak mamy pociski 60mm z mniejszą mocą niż 25, czy 30 w tarantuli. Chyba, że mają jakąś sporą przebijalność tarcz, nieuwzględnioną w tych xml-ach. Wcześniej liczyłem na to, że wypuszczą to działko bheringa kaliber 115mm, które było na jakimś zdjęciu gladiusa, ale skoro tak żonglują statami pewnie szybko byłoby bezużyteczne.

I zmienili gladiusowi tarcze na S3, a hp ma tyle co S1. Widać trzeba z horneta wyciągać i mu przekładać

Edytowane przez duszy

Time for some thrillin' heroics

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też odkryłem kilka nowych błędów, w hangarze jak wsiadam do 325A nie mogę się rozglądać, zamiast tego ruszam sterem kierunku. Przy przełączeniu na widok z trzeciej osoby zostają mi tylko same oczy które niemal latają ( woow latające oczy ). Jeden jest nawet ciekawy, gdy wskoczy się na statek i wciśnie dwa razy insert kamera oddala się jak by siedziało się w kokpicie, dzięki temu mamy maksymalne oddaleni od statku i widzimy postać - świetna spawa do oddania skali człowiek vs maszyna  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> 

 

Dostałem też za subskrybowanie model Khartu-al niestety mimo że wyprawiałem cuda z hangarami i kasowałem folder User, modelu w hangarze nie ma  :(

Do samego AC, mimo że wykonałem dziś kilka prób nie udało mi się dostać, przez menu nie znajdowałem chętnych na cooperative, a po wejściu w simpod nic się nie dzieje mam freeza i muszę robić unstuck !


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Mam to samo, wiesza mi grę za każdym razem jak wchodzę w arena commandera. Nie ważne czy przez escape, czy simpoda mam zwisa po kliknięciu drone sim albo spectrum match.


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Zgłosiłem to do CIG, bo normalnie nie mogę grać, a przez to nie rośnie mi w portfelu waluta  REC, kasowanie katalogu User, nie pomaga  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sad.png">

Jak ktoś to przezwycięży zanim CIG coś zrobi byłbym wdzięczny za podzielenie się tą wiedzą !


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Tommy: tutaj. Do mojego przypadku pasuje, czarne okno w lobby (środek simpoda jak przez niego wejdę). Do Twojego też pasuje  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Teraz mam co innego mogę wejść do AC zarówno z poda jak i menu ale mimo że wykonałem już z 20 prób ( za każdym razem momentalnie znajduje mi rozgrywkę ), to po loadingu zawsze ląduje w hangarze, mam tego dość ! Dobrze ze zrobiłem ponad 300 tyś REC, bo przez tą sytuację kompletnie odechciewa mi się grania - chyba zrobię sobie przerwę od SC !


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yup, zniknęły dwa działka w LN.


rpr13.png
Życie jest grą, śmierć to tylko zmiana planszy.
i5 6600K | Nitro+ RX 470 8G | 16G DDR4 | Asus Z170 Pro Gaming | PSU XFX XTR 650W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może problemy z serwerami. Ja mam tak, czasem łączę się jak szalony z graczami a czasem czekam, czekam, czekam...


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z CTC jest ten problem ze po wprowadzeniu 350 i M50 byly to jedyne statki ktorymi oplacalo sie tam latac, z czasem i wlasciciele tycvh maszyn przystali tam wchodzic skoro nie ma powolnych hornetow do zabawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Nie przesadzaj, w AC 1.1 nie miałem problemów ze znalezieniem graczy do gry, a 350 i m50 na żywe oczy w tym trybie nie widziałem (głównie hornety, ładnie się to to niszczy z odpicowanym avengerem). A tutaj wchodzi wersja 1.1.1 i od razu nie mogę rozegrać ani jednego meczu... Może to faktycznie jakiś błąd serwera/matchmakingu jak napisał kolega dwa posty wyżej.

Edytowane przez centurionix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności