W najnowszej edycji Fan Spotlight zaprezentowane zostały po raz kolejny obcojęzyczne serwisy o Star Citizen. Z niesamowitą przyjemnością donosimy że… Star Citizen Polska otwiera artykuł! Już w ciągu pierwszych godzin po publikacji odnotowaliśmy wzrost ilości odwiedzin, przybyło Was też na naszych profilach społecznościowych. Miejmy nadzieję że nie po raz ostatni CIG dostrzeże efekt pracy polskich fanów, a nasze szeregi będą rosnąć!

A oto zaprezentowane strony:
Star Citizen Polska logo

STAR CITIZEN POLSKA

Tej strony chyba wam przedstawiać nie trzeba, w końcu to tutaj czytacie niniejsze słowa 😉 Oprócz wzmianki o istnieniu serwisu dostrzeżono również naszą rodzimą wersję Galactic Gear.

Zapraszamy rzecz jasna do dołączenia do naszej społeczności, w Redakcji też miejsce dla chętnych się znajdzie.


CIUDADANO ESTELAR

Dla osób hiszpańskojęzycznych użytkowników Ciudadano Estelar jest odpowiednikiem naszego serwisu. Ten serwis charakteryzują szybko pojawiające się tłumaczenia wpisów Comm-Link ze strony RSI, oraz cotygodniowy podcast o nazwie Conversaciones en el espectro. Dla zwolenników materiałów video jest również dostępny kanał na YouTube.

Ich stronę znajdziecie tutaj!

HA PYCCKOM

Następnie udajemy się do Rosji gdzie Cyberion podjął się stworzenia serii filmów na YouTube zatytułowanej Ha Pycckom. Relacjonuje tam o najświeższe wieści o grze. Ostatni odcinek to czwarta część serii o Arena Commanderze, podczas gdy główna seria aktualnie liczy już 13 epizodów.

Odwiedźcie jego kanał!

STAR CITIZEN NEWS RADIO

Podróż kończymy na jednym z najlepiej znanych serwisów tłumaczących Star Citizena – niemieckojęzyczne Star Citizen News Radio. Niezmordowanie pracujący nad tłumaczeniem wszystkich wieści na mowę Goethego serwis ten jest również domem dla stacji radiowej Star Citizena, której można słuchać np. grając w AC 🙂

Zajrzyjcie i do nich!