Wyróżnij się z tłumu i przyozdób swoją postać w Elite Dangerous dzięki zestawowi darmowych kombinezonów! Składa się on z sześciu wersji kolorystycznych dostępnych dla postaci obu płci.

Zestaw znajdziecie w sklepie Frontiera. Wygląda na to, że podobnie jak wcześniej udostępnione darmowe decale ta oferta będzie bezterminowa.

Chociaż ich wygląd może się różnić większość kombinezonów w przestrzeni zamieszkanej przez ludzi korzysta ze zbliżonego projektu. Stworzone, by chronić noszącą je osobę przed próżnią i ekstremalnymi temperaturami kosmosu w standardzie wyposażone są w wysuwany hełm chroniący całą twarz automatycznie aktywujący się w przypadku dehermetyzacji statku. Praktyczne i wytrzymałe – mogą również być nośnikiem insygniów rangi lub inne osobiste ozdoby.

Po zakupie kombinezony będą dostępne w interfejsie Holo-Me w kokpicie twojego statku. Dostęp do Holo-Me uzyskasz nawigując do panelu po prawej stronie interfejsu i wybierając „Holo-Me” z panelu „Status”. Przejdź do zakładki „Body” i wybierz „Suit”. Znajdziesz tam wszystkie posiadane stroje i będziesz mógł z nich skorzystać.

Uwaga: aby móc korzystać z Holo-Me i edytować wygląd swojej postaci konieczne jest posiadanie season passa Horizons.

Kombinezony z promocji można wykorzystać tylko w wersji PC gry.