Aby uczcić Gamescom wszystkie konta otrzymały dostęp do Darmolotów. Do 22 sierpnia każde z nich będzie mieć dostęp do następujących statków:

To doskonała okazja na przetestowanie gry, jeżeli jeszcze nie wiesz czy chcesz ją zakupić, lub po prostu jesteś ciekawy na jakim etapie są prace. Jeżeli jeszcze nie masz konta, załóż je korzystając z niniejszego linku – otrzymasz 5000 UEC (waluta w grze), a jednocześnie wesprzesz jednego z naszych redaktorów. Oczywiście jeśli podczas gry znajdziesz jakieś błędy nie omieszkaj zgłosić ich na odpowiednim forum. Po założeniu konta / zalogowaniu się na istniejące odwiedź tę stronę i wpisz tam kod GAMESCOM2016.

Trwające Darmoloty dają nowym graczom dostęp do trzech unikalnych części Star Citizena:

  • Star Citizen Alpha 2.4 – (znany również jako Crusader albo Mini PU) stanowiący zaczątek świata jaki buduje CIG.  Ta część gry zawiera różne stacje kosmiczne i środowiska, oskryptowane misje, miejsca do eksploracji i wiele więcej. Alpha 2.4 jest twoim pierwszym spojrzeniem na o wiele większe uniwersum!
  • Arena Commander – to swoista “gra wewnątrz gry”  przy pomocy której CIG rozwija mechanikę lotu oraz balans walk statków.  Staw czoła żywym przeciwnikom lub rojowi statków sterowanych przez AI zasiadając w jednoosobowym myśliwcu.
  • Social module – wejdź w interakcję z innymi graczami podczas gdy będziesz eksplorować pierwszą strefę lądowania ArcCorp. Social Module ma pełnić funkcję punktu startowego przy budowie świata Star Citizena.

Jeśli będziesz mieć problemy ze stworzeniem konta, skorzystaj z naszego poradnika!